اخبار

سامان احتشامی،هنرمند برجسته ایران زمین با حضوردر جمع سالمندان و معلولین ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک، یک روز کامل را میهمان خانه دل این عزیزان شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک؛ ساختمان توانبخشی و کارگاههای هنری- محل فعالیت روزانه 450 مددجوی هنرآموز- اولین مقصد حضور سامان احتشامی، هنرمند برجسته کشورمان در کهریزک شد تا از نزدیک فعالیتهای هنری این عزیزان را به نظاره بنشیند.

وی همچنین با حضور در جمع پدران و مادران سالخورده، ساعاتی را میهمان سپید مویانی شد که خانه و کاشانه آنان کهریزک است.

سامان احتشامی سپس در گفتگوی کوتاهی با خبرنگار کهریزک، به تشریح دیدگاه خود از روند زندگی سالمندان و معلولین این مجموعه بزرگ خیریه پرداخت.

احتشامی گفت:

امروز به خود میبالم که در جمع هنرمندانی هستم که با قلبهای خود کار می کنند و با عشقی که به محل زندگی و فعالیت خود دارند، با کمترین توان جسمی به دنبال خلق بهترین ها هستند.

وی با مقایسه این عزیزان با سایر افراد جامعه نیز گفت:

هرآنکس که بدنبال یافتن و یا تقویت انگیزه است، کافیست فقط یک بار به دیدار کسانی بیاید که بدون توجه به ضعف جسمی، توانمند تر از توانمندان جامعه کار می کنند. از خلاقیت هایشان بهره می گیرند و بدنبال داشتن روزگاری خوش برای خود هستند.

این هنرمند فرهیخته کشورمان با تقدیر از تمامی کسانی که سنگ بنای این مجموعه خیریه را گذارده و تاکنون حمایتگر این سازمان بوده اند، وعده داد در اولین فرصت ممکن با اجرای یک برنامه شاد و مفرح، ساعاتی خوش را تقدیم همه ساکنین این مجموعه خیریه بزرگ نماید.

 

دیدگاهتان را بنویسید