اخبار

قطعه زمین اهدایی خیرین در مجاورت آسایشگاه ، با مساعدت سازمان جهاد کشاورزی استان تهران به محل اشتغال مددجویان در طرح تولید و توسعه گل و گیاه تبدیل می شود.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ دکتر کریم ذوالفقاری رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران ، افتخار خود و همکارانش دانست که سفیر نیکوکاری 1750 مددجوی تحت پوشش آسایشگاه خیریه کهریزک باشد.

وی که به همراه معاونین و روسای جهاد کشاورزی شهرستان ری به کهریزک آمده بود ، دیدار با پدران و مادران سالخورده و همچنین بیماران مبتلا به ام اس را اولویت حضور خود در این مجموعه خیریه دانست .

دکتر ذوالفقاری سپس در گفت و گویی با مدیران و مسئولین آسایشگاه خیریه کهریزک به بررسی مشکلات مطروحه و طرح راهکارهای مناسب پرداخت.

ذوالفقاری درباره طرح احیاء زمین اهدایی خیرین که در مجاورت آسایشگاه قرار دارد ، گفت :

قطعاً احداث گلخانه چند منظوره در این زمین ، علاوه بر اشتغال زایی برای مددجویان و کارکنان این مرکز ، می تواند منبع درآمدی مناسبی از محل عرضه محصولات تولید شده به بازار ایجاد نموده ، نیازهای داخلی در فضای سبز آسایشگاه را نیز تأمین کند.

وی در پاسخ به درخواست صدور مجوز ایجاد سردخانه در مجموعه کهریزک نیز گفت :

با برآوردی که انجام پذیرفته و نیازی که در زمینه ذخیره سازی مواد غذایی فاسد شدنی – اهدایی خیرین این مرکز – جهت طبخ و توزیع 3 وعده غذایی مددجویان و کارکنان وجود دارد ، آماده همکاری لازم در این زمینه هستیم.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران اظهار امیدواری کرد با تمهیدات صورت پذیرفته در آینده ای نزدیک علاوه بر رونق کسب و کار برای مددجویان کهریزک ، مشکلات ذخیره سازی مو.اد غذایی فاسد شدنی نیز به حداقل برسد.

دیدگاهتان را بنویسید