اخبار

مستند ” توانمندی های معلولین” کهریزک ، نگاهی اجمالی خواهد داشت به زندگی مددجویان جوان و میانسالی که خود را با این شرایط جسمانی وقف داده ، زندگی را از دریچه نگاه و موقعیت اجتماعی خویش دنبال می کنند .

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ با فیلمبرداری از سکانسهای پایانی مستند ” توانمندی های معلولین ” آسایشگاه خیریه کهریزک ، کار تدوین این مستند بزودی آغاز می شود.

فاطمه رسپنا کارشناس کارگردانی و سازنده این مستند در حاشیه تولید کار جدید خود به خبرنگار کهریزک گفت :

بر این باورم که با به تصویر کشیدن روایت زندگی معلولینی که در یک اجتماع بزرگ با ساماندهی خاص خود زندگی و فعالیت می کنند ، می تواند اثرات مثبتی در افکار عمومی جامعه ایجاد نماید.

وی افزود:

معرفی توانمندی های بالقوه معلولین در قالب این مستند ، شاخصه اصلی خواهد بود ، شیوه زندگی ، هنر آموزی و استفاده بهینه از توانایی ها نیز ازنگاه دوربین ما بدور نمی ماند، ضمن آنکه لزوم شناخت کافی مخاطبین از حامیان آنان در دستور کار قرار دارد.

رسپنا تصریح کرد :

مطلع هستیم در یک ساماندهی منسجم ، افراد بلند نظری تحت عنوان ” نیکوکار ” بسیاری از امور عمده کهریزک را حمایت می کنند که این مهم در قالب مستند فوق نمایان خواهد بود .

کارگران مستند ” توانمندی های معلولین ” اظهار امیدواری کرد با تدوین این مستند ، علاوه بر پخش در یکی از شبکه های تلویزیونی ، شاهد حضور چشمگیر فیلم مستند جدید خود در جشنواره فیلم های مستند نیز باشد.

دیدگاهتان را بنویسید