اخبار

در اولین نشست هیأت مدیره موسسه خیریه کهریزک در ساختمان جدید اداری – آموزشی مجموعه ، موضوعات گوناگون از جمله امور فرهنگی رایج و در حال اجراء مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ نشست مشترک اعضاء هیأت مدیره و امناء موسسه خیریه کهریزک در ساختمان اداری – آموزشی جدید به انجام رسید.

در این نشست موضوعات کلان مجموعه همچون همیشه در دستور کار قرار گرفت . از موضوعات مهمی که در این جلسه بدان پرداخته شد ، مباحث فعالیت های رایج فرهنگی بود که در شاخه های گوناگون و انسجام همیشگی در حال اجراء بوده ، این فعالیت ها توانسته است تأثیرات عمیقی در زندگی سالمندان و معلولینی بگذارد که اراده و همت بهره گیری از توانایی های بالقوه خویش را دار ا می باشند.

اعضاء هیأت مدیره موسسه همچنین در دیدار از کلاس هنری تئاتر مددجویان ، از همه هنرجویان معلول عضو این گروه هنری خواستند بدون اعتناء به معلولیت ، هنر و هنرآموزی را اولویت اول زندگی خویش قرار دهند.

محمدرضا صوفی نژاد مدیر آسایشگاه نیز خطاب به مددجویان هنرمند مجموعه یاد آور شد :

تئاتر و نوع نمایشی را که شما مشغول آموزش هستید تا در فرصت و آینده نزدیک به روی صحنه برید ، حامل پیام مهمی برای مخاطبین است . این پیام به همگان میگوید که جسم به ظاهر کم توان و ناتوان ملاکی برای معذوریت در فعالیت های هنری نبوده ، بلکه اندیشه سالم و بهره مندی از توانایی های فکری ، منظور و مفهوم واقعی هنر را نمایان خواهد ساخت .

گفتنی است نمایش رستم و سهراب کاری از هنرمندان معلول و توانمند آسایشگاه خیریه کهریزک به کارگرانی استاد میر نصیری در حال آماده شدن است.

این نمایش قرار است به مناسبت گرامیداشت زاد روز حماسه سرای بزرگ ایران زمین – فردوسی در دی ماه سال جاری در تالار وحدت توسط هنرمندان پر توان مجموعه به روی صحنه رود.

دیدگاهتان را بنویسید