اخبار

کاروان 40 نفری کهریزک متشکل از سالمندان و معلولین تحت پوشش مجموعه و نیز جمعی از مددجویان تیم مراقبت در منزل آسایشگاه، به زیارت بارگاه مطهر و منور امام رضا (ع) دعوت شدند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک؛ بار دیگر و به همت کانون بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح، زیارت بارگاه مطهر و منور ثامن الحجج (ع)، نصیب مددجویان ساکن در این خانه بزرگ شد.

در این سفرپربار معنوی، کاروان 40 نفری کهریزک در حالی خانه و کاشانه خود را به مقصد مشهد الرضا(ع) ترک کردند که مددکاران و پرستاران آنان نیز در طول سفر همراهیشان خواهند نمود تا بتوانند با توجه به شرایط خاص جسمانی با خیالی آسوده در جوار آن امام همام به راز و نیاز با خداوند دوستدار مهربانی بپردازند.

دیدار از سایر بقعه های متبرکه در مشهد مقدس، گشت و گذار در اماکن تفریحی و بازار امام رضا(ع)، از دیگر برنامه هایی است که مددکاران همراه کاروان عزیزان کهریزکی در برنامه پیش روی آنان قرار داده اند.

گفتنی است در طول سال جاری و در چندین نوبت مختلف، کانون بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح با قبول کلیه هزینه های اعزام و اقامت، جمع زیادی از سالمندان ومعلولین مشتاق زیارت بارگاه مطهر و منور امام هشتم شیعیان رضا (ع) را به این سفر سراسر روحانی و معنوی اعزام نموده است. همچنین شایان ذکر است در طول سال جاری و به همت دیگر خیرین و یاران صدیق خانه و خانواده بزرگ کهریزک، انواع سفرهای زیارتی و سیاحتی برای مددجویان تحت پوشش این مجموعه برنامه ریزی و اجراء گردیده که جملگی شایسته تقدیر است.

دیدگاهتان را بنویسید