اخبار

به همت یاران همیشه وفادار مجموعه ، جمعی از جوانان معلول ساکن در بخشهای ارغوان به زیارت بارگاه حضرت معصومه (س) اعزام شدند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ شهر مقدس قم پذیرای جمعی از مشتاقان زیارت بارگاه مطهر و منور حضرت معصومه (س) شد.

این جوانان معلول که منتخبی از بخشهای ارغوان بودند ، با گروه نیکوکاری همیاران جوان که در اشاعه فرهنگ پاکیزگی محیط زیست به ویژه در روزهای تاسوعا و عاشورا همکاری داشتند ، شهر قم و مسجد مقدس جمکران را مقصد سفر یکروزه خویش قرار دادند.

این ویژه برنامه پر بار را نیز گروه همیاران جوان ترتیب دادند تا مانند همیشه ، مهربانانه در خدمت گروهی دیگر از ساکنین این خانه بزرگ باشند. این عزیزان همچنین کلیه ملزومات سفر و پذیرایی از میهمانان خود را عهده دار بوده ، تمامی تلاش خویش را برای رفاه حال این جوانان معلول به کار بستند.

شایان ذکر است عوامل متعددی در زندگی بخشی به خانواده بزرگ کهریزک دخیل هستند که یکی از آن همه ، روحیه بخشی به این عزیزان است . برنامه ریزی و اجرای سفرهای درون شهری ، دیدار از اماکن مذهبی و گردشگاه ها ، از جمله برنامه هایی است که می تواند روح امید به زندگی را در کالبد یکایک ساکنین این خانه بزرگ بدهد . از این رو مسئولین آسایشگاه خیریه کهریزک آمادگی کامل دارند تا نیات پاک خیرین و نیک اندیشان را در این زمینه و تمامی زمینه هایی که زندگی را به کام ساکنین کهریزک شیرین می نماید، به سرانجام رسانند.

دیدگاهتان را بنویسید