اخبار

بیش از 50 دانش آموز معلول ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک ، اولین روز حضور در مرکز آموزش (( ما می خواهیم ، ما می توانیم )) را جشن گرفتند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک؛ با حضور اعضاء هیأئت مدیره و امناء موسسه خیریه کهریزک ، مدیران و مسئولین حوزه های مختلف اجرایی، کلیه محصلین پر توان و همیاران فرهنگی، زنگ مدرسه مددجویان ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک در سال تحصیلی 98-97نواخته شد.

اجرای سرود ملی توسط دانش آموزان معلول کهریزک، اجرای سرود تحصیلی با نونهالان مهدکودک ، اهداءجوایز دانش آموزان و دانشجویان برتر، از جمله برنامه هایی بود که در روز بازگشایی مدرسه معلولین توانمند کهریزک به اجراء درآمد.

دکتر حسن احمدی مدیر عامل موسسه خیریه کهریزک، بازگشایی مدرسه مددجویان در سال تحصیلی جاری را نقطه عطف دیگری در زندگی این عزیزان دانست و گفت :

باعث افتخار همه ماست که در جشن آغاز سال تحصیلی جدید شما عزیزان شرکت می کنیم و افتخار می کنیم که در مسیر علم و دانش با خوشحالی قدم بر می دارید.

دکتر احمدی یاد آور شد :

شاید برخی فکر کنند که نگهداری و سرویس دهی روزانه مددجویان، وظیفه اصلی کهریزک است، حال آنکه خاطر نشان می کنیم توانبخشی و از آن مهمتر نقش آفرینی در زندگی همه عزیزان، وظیفه ذاتی کهریزک و مسئولین آن بوده و هست.

دکتر احمدی، دانش آموزان کهریزک را سفیران برتر این مجموعه خواند و گفت :

شما جوانان عزیز و با انگیزه ای که ورود به دانشگاه را هدف گذاری نموده و در این راه به توفیقات ارزشمندی نیز دست یافته اید، بدانید که در مسیر علم آموزی و رسیدن به مدارج عالی تحصیلی همواره مورد حمایت کامل این مرکز خواهید بود.

مدیر عامل موسسه خیریه کهریزک با آرزوی توفیق برای همه همیاران فرهنگی که وقت و توان خود را در خدمت عزیزان کهریزکی صرف می نمایند، تلاش های مجدانه این یاران مهربان کهریزک در تدریس و تسهیل علم آموزی معلولین با انگیزه این مجموعه خیریه را قابل ستایش عنوان کرد .

52 دانش آموز معلول در تقاطع مختلف تحصیلی از ابتدائی تا دبیرستان ، در مرکز آموزش آسایشگاه خیریه کهریزک مشغول به تحصیل هستند. همچنین شایان ذکر است هم اکنون 11 نفر از دانش آموزانی که از مدرسه معلولین کهریزک فارغ التحصیل شده اند در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته های مختلف دانشگاهی مشغول به تحصیل هستند.

دیدگاهتان را بنویسید