اخبار

در گرامیداشت روز پرستار شاخه گلی زیبا به هر یک از پرستاران مهربان شاغل در بخش های 24 گانه بستری سالمندان و معلولین اهدا گردید .

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک؛ در خجسته زاد روز بزرگ پرستار عالم بشریت حضرت زینب (س) و گرامیداشت روز پرستار ، بخش هایی 24 گانه بستری در آسایشگاه خیریه کهریزک حال و هوایی خاص داشت .

در این روز زیبا که مزین بنام نامی حضرت زینب (س) است توسط مدیران پرستاری از زحمات و تلاش های شبانه روزی کلیه کارکنان واحد پرستاری تقدیر به عمل آمد .

شاخه گل های زیبای ارسالی از طرف مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک به یکایک عزیزان پرتلاش واحد پرستاری تقدیم گردید تا این رسم نیکو همچنان در خانه سالمندان و معلولین گرامی داشته شود .

محمدرضا صوفی نژاد مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک در حاشیه جشن روز پرستار، در دیدار با تنی چند از مدیران و کارکنان واحد پرستاری گفت:

چه زبانی قادر است تلاش های شبانه روزی شما را قدردان باشد، چگونه باید رفتار شود تا برجستگی­های زحمات شبانه روزی شما آشکار سازد، من به همه مدیران پرستاری توان تقدیر از مهربانی شما را نداریم.

صوفی نژاد افزود: به یقین بدانید در دفتر محاسبات الهی ، جایگاه ویژه­ایی برای خدمات شما ثبت می­گردد چرا که خدمات و مهربانی های شما نصیب کسانی می شود که حتی توان و زبان گویای تشکر از شما را ندارند .

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک از همه کارکنان واحد پرستاری خواست همچون همیشه به هنگام حضور در محل کار خود، دل های خود را نیز به همراه داشته باشند تا با فرمان دل در خدمت مددجویان تحت پوشش باشند .

در پایان این دیدار صمیمی مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک با اهدا لوح یاد بود به 4 نفر از کارکنان واحد پرستاری که برگزیدگان این واحد ساعی و پرتلاش هستند، از آنان دعوت کرد تا بار سفر بسته و آماده حرکت به سمت مشهد الرضا (ع) شوند .

دیدگاهتان را بنویسید