اخبار

دوستداران اهل بیت عصمت و طهارت در روز میلاد امام حسن عسگری (ع) ، لبخند شادی و نشاط را برلبان مادران سالخورده خانواده بزرگ کهریزک نشاندند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ در روز میلاد یازدهمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت ، امام حسن عسگری (ع) ، بلوک نارون محل زندگی مادران سالخورده این خانه بزرگ حال و هوایی دگر داشت .

سعید بیدهندی یار دیرین و مهربان این خانه به همراه تنی چند از همراهان وفادارش ، موجبات جشن و سرور این عزیزان کهنسال را فراهم نمودند تا حضور معنادارشان همچون همیشه ، روحیه بخش سالمندان  عزیز کهریزکی باشد.

این گرامیان همچنین اسباب پذیرایی از میهمانان خویش را به همراه آوردند تا از محل این اقدام پسندیده ، کام یکایک آنان را شیرین نمایند.

سعید بیدهندی یار دیرین کهریزک در حاشیه این جشن زیبا و در گفتگوی کوتاهی با خبرنگار کهریزک اظهار داشت :

در هر مناسبتی که خداوند به ما توفیق حضور در جمع پدران یا مادران کهریزک را می دهد ، بیش از همه اوقات و احوال خودمان به سامان می شود . انگار به خواست خدا انرژی می گیریم و آماده می شویم تا به برنامه ای دیگر در آینده ای نزدیک فکر کنیم.

بید هندی تأکید کرد :

از خدای خوبمان صمیمانه ممنونیم که ما را لایق شرکت در شادی های پدران و مادران کهریزک می کند و امیدواریم که همیشه این لیاقت بزرگ را در جان و دل خود حفظ نمائیم.

دیدگاهتان را بنویسید