اخبار

در گرامیداشت روز درختکاری– روز آشتی دوباره با طبیعت – فرهنگ حفظ و نگهداری فضای سبز، مورد یاد آوری قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک؛ با حضور جمعی از مددجویان، مدیران و کارکنان آسایشگاه خیریه کهریزک در کنار کودکان و آینده سازان جامعه، فرهنگ حفظ و نگهداری فضای سبز مورد یاد آوری قرار گرفت.

حضور دانشجویان مرکز آموزش شعبه کهریزک در مراسم نمادین روز درختکاری، از دیگر نکات قابل توجه گرامیداشت هفته منابع طبیعی در آسایشگاه خیریه کهریزک بود.

محسن پزشکی، مدیر روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ضمن تاکید برفرهنگ زیبای اهمیت به طبیعت و توسعه فضای سبز موجود در کشور گفت:

همه ساله در اولین روز از هفته منابع طبیعی، مقامات ارشد و مختلف کشور با حضور نمادین خود در کاشت و توسعه فضای سبز، این فرهنگ زیبا و با اهمیت را ترویج می کنند. ما نیز به سهم و نوبه خودمان در تلاش هستیم تا درفرصت های مختلف، این فرهنگ ناب و غنی را برای حوزه کاری و اجرایی خود متذکر شویم.

پزشکی افزود :

از مجموع 42 هکتار مساحت کل آسایشگاه خیریه کهریزک، بیش از 17 هکتار آن را فضای سبزی تشکیل می دهد که علاوه بر زیبا سازی محیط زیست مددجویان، نقشی تأثیر گذار در حفظ سلامت و نیز روحیه عزیزان ما دارد.

وی تصریح کرد:

همکاران خوب و پر تلاش ما در واحد فضای سبز با برخورداری از 4 گلخانه بزرگ دائمی و فصلی،  علاوه بر حفظ و نگهداری فضای سبز موجود، سعی در توسعه همیشگی و متنوع سازی این فضای زیبا و حیاتی را دارند.

مدیر روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک، حفظ، توسعه و نگهداری از فضای سبز موجود در کشور را وظیفه یکایک افراد جامعه دانست و از همگان دعوت کرد تا تمامی روزهای سال را روز نگهداری از منابع طبیعی بویژه فضای سبز در کشور بدانند.

دیدگاهتان را بنویسید