اخبار

آنان که شادی آفرینی به ضعیف ترین اقشار جامعه را رسالت خود می دانند ، بهترین بندگان خداوند دوستدار نیکی ها هستند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ در خجسته زاد روز حضرت معصومه (س) و روز دختر ، خانه و خانواده بزرگ کهریزک روز و شب شادی را پشت سر گذاشت.

گروه های مختلف هنری با حضور در محوطه چهل ستون – محل زندگی معلولین جوان کهریزک – ساعاتی شاد را تقدیم ساکنین این خانه کردند. در این برنامه دو گروه موسیقی با هنر نمایی آقایان درویشی، اشعریون و چندین چهره فوتبالیست سالهای دور ترجیح دادند تا در این روز فرخنده ، میهمان کهریزک نشینان باشند.

در سویی دیگر اما ، یاران مهربان و همیشه وفادار کهریزک ، وظیفه پذیرایی از این جمع بزرگ را عهده دار بودند. گروه همیاران جوان که در مناسبتهای گوناگون ، جمع زیادی از معلولین یا سالمندان ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک را به تفریحگاههای مختلف شهر می برند ، اینبار تصمیم گرفتند تا اسباب پذیرایی از عزیزان خود را به محل خانه آنها بیاورند تا همه با هم اوقاتی خوش را تجربه نمایند . اهداء کادوهای مختلف به بانوانی که به عفاف و حجاب اهمیت خاصی قائل هستند از دیگر اقدامات ارزشمند گروه همیاران جوان – این مهربانان فرهیخته و عاشق خدمت – به ساکنین کهریزک بود.همچنین به مناسبت این روز زیبا، توسط نیکوکاری که نخواست نامی از وی برده شود، قول اعزام تعداد 50 نفر از مددجویان به سفر مشهد مقدس بر شادی این جشن افزوده شد .

روز دختر همچون دیگر اعیاد و مناسبتهای ویژه ، بهانه ای زیبا برای شادی آفرینی به کهریزک و ساکنین آن است و در این راه خیرین و نیک اندیشان فراوانی همواره داوطلب خدمت می شوند ، بی آنکه بخواهند نامی از آنان در محفلی برده شود یا کوچکترین توقع شخصی بابت خدمات ارزنده ای که ارائه می نمایند ، داشته باشند.

روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک با تبریک میلاد سعادت حضرت معصومه (س) و روز دختر به همه دوستداران اهل بیت عصمت و طهارت (ع) ، برای تمامی کسانی که در زندگی بخشی به خانواده 1750 نفری معلولین ، سالمندان و بیماران مبتلا به ام اس کهریزک در تلاشند ، آرزومند روزهایی خوش و سرشار از موفقیت  است.

دیدگاهتان را بنویسید