اخبار

12 آذر ، روز جهانی معلولین به عنوان نماد خود باوری و فعل خواستن، در جمع معلولین پرتوان آسایشگاه خیریه کهریزک گرامی داشته شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ با اجرای سرود ((ای سرزمین من)) بیش از 650معلول جوان و میانسال ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک، روز جهانی معلولین را گرامی داشتند.

اجرای برنامه های شاد و موزیکال، انواع مسابقات ورزشی واهداء جوایز معلولینی که با شاخص های مختلف در میان همنوعان خود به عنوان نفرات برتر شناخته شده اند از جمله ویژه برنامه های 12 آذر – روز جهانی معلولین – در آسایشگاه خیریه کهریزک بود.

در ویژه برنامه روز جهانی معلولین، علاوه بر مدیران و کارکنان آسایشگاه خیریه کهریزک که همواره حامی این خانواده بزرگ بوده و هستند، دکتر ناصری پور شهردار و تنی چند از اعضاء شورای شهر باقرشهر نیز حضور داشتند تا شاهد روز به یاد ماندنی توانمندی ها و خود باوری های این عزیزان باشند.

محمدرضا صوفی نژاد، مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک با تبریک فرارسیدن روز جهانی معلولین به همه عزیزان کهریزکی گفت :

همه روزها برای من و همه همکارانم در کهریزک، روز معلول است چرا که خدمت به شما فرزندان این خانه در تمامی روزهای سال، وظیفه ذاتی و سازمانی همه ماست.

صوفی نژاد تصریح کرد :

از شکوفایی شما، از دیدن توانمندی های شما و از اینکه هر روز را با برنامه ای از بستر بپا می خیزید، همه ما به خود می بالیم و احساس می کنیم که توانسته ایم در انجام وظیفه خود که همانا توانبخشی یکایک شما عزیزان است، موفق عمل نماییم.

صوفی نژاد، مراقبت های شبانه روزی از معلولین در کهریزک را تنها بخشی از وظایف این مجموعه دانست و گفت:

مجموعه عوامل فعال در کهریزک با وفاق و همدلی به یک هدف عالی می اندیشندکه همان توانبخشی شما به معنای واقعی کلمه است. روزی که همه شما بتوانید با هر میزان از توانی که دارید به زندگی هدفمندی برسید، آن روز است که می توانیم ادعا کنیم توانبخشی برای شما پاسخگوی نیازهای تان بوده است.

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک، محدودیت های حرکتی را تنها میهمان ناخواسته موجود در جسم هر یک از معلولین دانست و گفت :

اراده های مثال زدنی شما به خوبی می تواند با غلبه بر محدودیت های حرکتی، توانی مضاعف به زندگی جمعی شما بدهد و بدانید تا زمانی که توفیق خدمتگزاری به شما را داشته باشیم، در این مسیر همراه و همگام با شما خواهیم بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید