اخبار

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک در نشست معاونین و مدیران اجرایی مجموعه ، با تأکید بر شفافیت و تدبیر هر چه بیشتر در انجام امور محوله ، روابط صمیمانه تر را موجب شکوفایی در خدمات رسانی به جامعه هدف دانست.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ نشست 5 ساعته محمد رضا صوفی نژاد با معاونین ، مدیران و سرپرستان حوزه های مختلف مجموعه در فضایی پر محتوا برگزار شد.

در این نشست هر یک از معاونین و مدیران با طرح دیدگاهها و نقطه نظرات خود ، راههای برون رفت از مشکلات اجرایی را مطرح و به ارائه توضیحاتی در زمینه نحوه پیشرفت بیشتر در اداره امور پرداختند.

بالابردن بهره وری در کارگاههای توانبخشی ، نگاهی به چارت سازمان و شناسنامه شغلی پرسنل ، نحوه تبیین مقررات جاری بویژه برای کارکنان جدید ، تغذیه و نیازهای متعدد این واحد مهم ، کنترل بهینه در مواد مصرفی ، نگاهی به جشنواره های ورزشی و برنامه ریزی ورزش کارکنان ، سازمان دهی بیشتر در درخواستهای کالا از انبار ، ایمن سازی سازه های موجود در آسایشگاه و بر آورد بودجه لازم در پیشرفت سریعتر، نگاهی به حوزه فناوری و بالاخره تأکید برنظم و انظباط در محیط کاری ، اهم موضوعاتی بود که بدان پرداخته شد.

محمدرضا صوفی نژاد مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک با تقدیر از معاونین ، مدیران و سرپرستان حوزه های مختلف که اهمیتی خاص به رویدادهای جاری مجموعه می دهند. از یکایک آنان خواست در فضایی شفاف تر و با تدبیر بیشتر، شکوفایی بیش از پیش در خدمت رسانی به جامعه هدف را مدنظر داشته باشند.

صوفی نژاد اختلاف سلیقه را امری بدیهی دانست و تصریح کرد:

هرگز تصور نخواهیم کرد که مدیران بایستی با یک رویه و سلیقه در پیشبرد اهداف در حرکت باشند ، بلکه آن چیزی که مهم است . رسیدن به آن نقطه مشترکی است که همان کسب نتیجه لازم و بهینه در انجام وظایف محوله خواهد بود.

وی اشتیاق و میل بیشتر را زمینه ساز بازدهی مطلوب و مورد نظر خواند و گفت :

کار در کهریزک با شرکت های تولیدی که در صدد افزایش تولید و بالا بردن راندمان کاری هستندکاملا متفاوت است . هر یک از مدیران اگر بخواهند و بتوانند محیط کار را برای مجموعه تحت سرپرستی خود فضایی دوست داشتنی تعریف کنند ، آنگاه باید انتظار داشته باشندکه بازدهی مطلوب و مورد نظر را کسب خواهند کرد.

صوفی نژاد افزود :

 

گاهی ممکن است بتوان کاری را در مدت کوتاه چند دقیقه ای انجام داد ، اما با کنار رفتن وفاق و همدلی ، همان کار می تواند چندین روز روی زمین باقی بماند که ضرر آن متوجه همگان بویژه جامعه هدفی است که نگاه و نظر آنها به سمت خدماتی است که متوجه آنان می شود .

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک باردیگر با تشکر از تلاشهای همیشگی معاونین و مدیران مجموعه ، نتیجه همه همدلی های موجود را همانی دانست که با وجود سطح و گستردگی فراوان ، تمامی فعالیت ها و خدمات به خانواده بزرگ کهریزک در میان تمام مراکز مشابه فعال در سطح کشور دارای امتیاز و رتبه ای به مراتب عالی در همه زمینه هاست.

دیدگاهتان را بنویسید