اخبار

جمعی از سربازان وطن که خدمت مقدس سربازی را در دانشگاه هوایی شهید ستاری می گذرانند، میهمان خانواده بزرگ کهریزک شدند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ در دیدار پر مهر سربازان وطن از خانواده  بزرگ کهریزک ، اشک شوق برچهره یکایک این تلاشگران عرصه امنیت کشور نشست .

این جوانان مهربان که خدمت مقدس سربازی را در پادگان هوایی شهید ستاری می گذرانند ، با اهداء گل و شیرینی به پدر بزرگهاو مادر بزرگهای این خانه ، ساعاتی را در جمع آنان سپری کردند.

حجت الاسلام و المسلمین محمدی رئیس عقیدتی سیاسی پادگان شهید ستاری ، دیدار از آسایشگاه خیریه کهریزک را بسیار پر بار بویژه  برای جوانانی دانست که در لباس مقدس سربازی ،روزگاری نسبتاً سخت اما پر فایده را می گذرانند.

وی همچنین خطاب به خبرنگار کهریزک یاد آور شد:

به باور من این جوانان در همین چند ساعت گذشته بخاطر سپردند که سلامتی ، بزرگترین نعمتی است که خداوند به آنان هدیه داده و باید همواره قدردان خداوند متعال باشند.

وی تصریح کرد:

مطمئن هستیم آستانه صبرو تحمل سربازان وطن با دیدن کسانی که با کمترین توان جسمی ، می خواهند و می توانند شاد زندگی کنند ، از این پس بسیار بالاتر خواهد رفت و شاید نیز سختی دوری از خانه و خانواده را هم بطور کلی بفراموشی بسپارند.

رئیس عقیدتی سیاسی پادگان شهید ستاری با آرزوی سلامتی برای همه سالمندان و معلولین کهریزک ، از همه تلاشهای کادر پرستاری و مراقبین این مجموعه به جهت نگهداری از این عزیزان قدردانی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید