اخبار

مهندس فتاح افزایش همکاری و تعامل کمیته امداد امام خمینی (ره) با مؤسسه خیریه کهریزک را موجب ارتقاء خدمات دهی به نیازمندان جامعه دانست و بر حمایت های همه جانبه از این مؤسسه تأکید کرد .

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ مهندس پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) در دیداری پر مهر و 3 ساعته ، از نزدیک فعالیت های عمده آسایشگاه خیریه کهریزک در زمینه نگهداری، آموزش و توانبخشی سالمندان و معلولین این مجموعه را به نظاره نشست .

فتاح و هیأت همراه همچنین در جلسه ای با مدیران آسایشگاه خیریه کهریزک ، به بررسی راه های گوناگون همکاری و رفع نیازهای این مجموعه پرداختند .

سید پرویز فتاح در این نشست ، موسسه خیریه کهریزک را تجلی روح بلند و لطف نیکوکاران دانست و گفت :

این موسسه توانسته است با اتکاء به حمایتهای همه جانبه مردمی بار مسئولیتی کمیته امداد و سازمان بهزیستی را بر دوش بکشد، به گونه ای که هم اکنون 280 نفر از مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) در این مرکز نگهداری می شوند .

فتاح افزود :

ما در خدمت به جمعیت چند میلیونی با وسعتی به پهنای کشور ایران ، سختی های خاص خود را داریم، اما خدمت به کسانی که توانی ندارند، از حداقل سلامتی و توانایی برخوردارند و وابسته به تخت هستند به مراتب سخت تر از هر کار دیگری است .

وی با اشاره به دیدار خود و هیأت همراه از بخشهای محل نگهداری سالمندان نیز گفت :

برای دقایقی کار دشوار پرستاران و دیگر خدمتگزاران را از نزدیک دیدیم. اما تصور اینکه بتوانیم روزی با این شرایط سخت و همانند آنان در خدمت این انسانهای ضعیف باشیم، حقیقتاً دشوارتر خواهد بود .

فتاح با اشاره به آموزه های مختلف قرآن ، تصریح کرد:

مکتب و مملکت زیبایی داریم که در آن مردمان فراوانی در امور خیر و نیکوکاری داوطلب هستند و خوشا بحال آنانکه برای خالق خود خدمت می کنند و هرگز انتظار تشکر و قدردانی هم ندارند .

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) با بیان اینکه رفع نیازهای مختلف این مؤسسه، سطح خدمات دهی و حمایت از معلولین و سالمندان را افزایش خواهد داد، بر حمایتهای همه جانبه از مؤسسه خیریه کهریزک تأکید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید