اخبار

جمعی از پرسنل شرکت صنایع هواپیمایی ایران با حضور در آسایشگاه خیریه کهریزک به دیدار پدران و مادران سالخورده ساکن در این مجموعه خیریه آمدند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک؛ دوشنبه هشتم مردادماه جمعی از پرسنل شرکت صنایع هواپیمایی ایران با همراهی تعدادی از مسئولان این سازمان در راستای عمل به تکلیف اجتماعی و انسانی خود از این آسایشگاه بازدید کردند.

در این بازدید حجت‌الاسلام غدیرمحمدی نماینده عقیدتی سیاسی شرکت صنایع هواپیمایی ایران بابیان اینکه تمام لحظات حضور در این نهاد یک کلاس انسان‌شناسی است، گفت: اولین درس این مکتب که با تماشای دستاوردها و کارهای تولیدی مددجویان آسایشگاه کهریزک فراگرفته میشود فرصت شناسی است، یعنی فرد می آموزد برای انجام هر فعالیتی نباید منتظر محیا گشتن همه شرایط باشد.

وی ادامه داد: اما درس دوم ، تقویت اراده به معنای آنکه هیچ‌چیز توان جلوگیری از رسیدن به اهدافمان را  نخواهد داشت است و سوم آنکه در کنار همه این آموزه ها یاد گرفته می­شود که نباید به دارایی­های این دنیا مانند اولاد و ثروت دل بست زیرا ممکن است در لحظه و ثانیه همه‌چیز تغییر کند.

گفتنی است سازمان صنایع هوایی ایران، در سال ۱۳۴۵ هجری خورشیدی به‌منظور طرح‌ریزی، کنترل و ادارهٔ صنایع هوایی مدنی و نظامی ایران تأسیس‌شده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید