اخبار

دکتر محمدجواد کولیوند نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی با هیئت همراهشان از آسایشگاه خیریه کهریزک البرز بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ دکتر محمدجواد کولیوند نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی با هیئت همراهشان روز پنجشنبه چهاردهم دی ماه با حضور در آسایشگاه خیریه کهریزک البرز از بخش های مختلف کهریزک به ویژه بخش نگهداری شبانه روزی کودکان اوتیسم و بیماران مبتلا به ام.اس دیدار کردند.

در ادامه،  جلسه ای در راستای رفع مشکلات جاری آسایشگاه با حضور معاونین و مدیران آسایشگاه با کولیوند نماینده مجلس در سالن برگزار شد و دکتر شهسواری سرپرست مرکزجامع توانبخشی در ابتدا  با بیان اینکه فرهنگ نهادینه در مجموعه کهریزک ایجاب می کند که ما کمتر از ضعف ها و نیاز ها سخن بگوییم  ، به بیان  مشکلات اجرایی و توانبخشی مجموعه پرداختند.

دکتر محمدجوادکولیوند با ابراز خرسندی از اینکه چنین مکانی در البرز برای افراد نیازمند ایجاد شده است، اذعان کرد :‌ آسایشگاه مکان عاطفی و بسیار خوبی برای رشد و بالندگی معلولان و توانخواهان جامعه است  و ما در کهریزک شاهد فعالیت انسان‌های فداکار، خیر و نیکوکاری هستیم که با باورهای عمیق انسانی در حال خدمتگزاری هستند. ما نیز تلاش می کنیم تا به عنوان یکی از خدمتگزاران ملت، خادم حقیقی کهریزک شویم و  با گام‌های بلند به یاری کهریزک و نیازمندان آن بیاییم.

دیدگاهتان را بنویسید