اخبار

جمعی از قویترین مردان آهنین مهمان آسایشگاه خیریه کهریزک البرز شدند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک، امروز صبح جمعی از قویترین مردان آهنین استان البرز برای دیدار با سالمندان، کودکان و معلولان به آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز آمدند و از نزدیک با عزیزان ساکن در این مرکز دیدار کردند.

داداشی برادر مرحوم روح الله داداشی همراه با جمعی از دوستان و مردان آهنین در آسایشگاه خیریه کهریزک حاضر شدند و ساعاتی را در کنار سالمندان و کودکان معلول سپری کردند.

وی با بیان اینکه حضور هنرمندان، ورزشکاران و چهره‌های سرشناس در کنار این موسسه تاثیر به‌سزایی در تامین این حس حمایت اجتماعی دارد، اظهار داشت: به نظرم در حال حاضر بیش از هر چیزی، باید به دنبال این باشیم که موسسات خیریه ای مانند کهریزک به مردم شناسانده شود و این کاری است که از طریق ارتباط بیشتر ورزشکاران، هنرمندان و مردم با این موسسه رخ می‌دهد.

دکتر افشین وجدانی روشن مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز گفت:کهریزک همواره قدردان تمام یاورانی است که با برداشتن قدمی سالمندان، کودکان و معلولان جسمی و حرکتی را در روزهای سخت همراهی می کنند. و باور داریم که با همراهی تمام نیکوکاران ایران زمین است که می توانیم راز انسان بودن و انسان ماندن و کمک به هم نوعان خود را در موسسات خیریه اثبات کنیم.

گفتنی است در پایان مردان آهنین ضمن بازدید از تمام مراکز مبلغ 235میلیون ریال بابت خرید تخت برای کودکان به آسایشگاه اهداء کردند.

دیدگاهتان را بنویسید