اخبار

غلامحسین هوشمند مدیرانجمن ام .اس ایران، به همراه تنی چند از اعضا انجمن از کهریزک البرز بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک؛  آقای غلامحسین هوشمند، مدیر عامل انجمن ام .اس ایران به همراه آقای مختاری مدیریت امور استان های انجمن ام .اس ایران، روز دوشنبه ، هشتم مردادماه با هدف ارائه خدمات بهینه برای بیماران ام.اس از مراکز آسایشگاه بازدید به عمل آورد. و در این بازدید دو ساعته در خصوص انتشارات عمومی و خصوصی انجمن ام اس ایران، مراسمات و جشنواره های سالیانه انجمن و اطلاع رسانی عمومی در خصوص بیماری ام اس بحث و تبادل نظر شد.

دکتر شهسواری معاون سلامت و توانبخشی آسایشگاه کهریزک البرز اظهار کرد : آقای هوشمند ضمن بازدید، در یک جلسه دو ساعته نیز حاضر شد و  اذعان کرد هدف از برگزاری این جلسه ارائه خدمات بهینه برای بیماران ام.اس و همچنین نحوۀ هزینه های دارویی بیماران این طیف خاص در کهریزک بود.

آقای هوشمند رئیس انجمن بیماران ام.اس، در طی بازدیدی که از مرکز جامع توانبخشی بیماران ام.اس یاس داشتند اشاره کرد:  47مرکز ام اس در استان های مختلف داریم که مستقل عمل می کنند .ولی در هر شهری که لازم باشد سعی می کنیم شعبات خاصی ایجاد کنیم  که به صورت شبکه ای فعالیت کنند.

همچنین ایشان اظهار کرد: انجمن ام. اس ایران به دنبال دریافت کمک نیکوکاران و دولت برای ایجاد مراکز جامع تخصصی توانبخشی برای بیماران در سراسر کشور است و باید در راستای طرح تحول نظام سلامت در این زمینه گام های اساسی برداشته شود.
وی در پایان این دیدار ابراز امیدواری کرد که با کمک های معنوی و موردی ارشاد، بتوانند گام های موثری در کم کردن هزینه ها و غنا بخشی به اطلاع رسانی این بیماری نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید