اخبار

در دیدار سید پرویز فتاح از آسایشگاه خیریه کهریزک بر حمایت همه جانبه از مددجویان تحت پوشش این مؤسسه خیریه تأکیدی دوباره شد .

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره ) ، رسیدگی به امور جاری اعم از بهداشت ، درمان و تامین نیازهای اساسی مددجویان آسایشگاه خیریه کهریزک را از اولویت های نخست می دانست که همواره باید مدنظر مسئولین کشوری قرار گیرد.

وی که در نشست با اعضاء هیأت مدیره و امناء مؤسسه خیریه کهریزک سخن می گفت، یادآور شد :

کار در کمیته امداد در وسعتی کشوری سختیهای خاص خود را دارد . رسیدگی به ایتام ، زنان بی سرپرست و سرپرست خانوار و دیگر نیازمندان جامعه از جمله وظایفی است که کمیته امداد همواره به دنبال رفع نیازهای آنان است . اما به خوبی واقفیم که ساماندهی و تأمین معیشت انبوهی از سالمندان و معلولینی که وابستگی تمام و کمال به این مجموعه خیریه دارند ، تلاشی دو چندان را می طلبد .

فتاح با اشاره به آموزه های قرآنی نیز گفت :

نیکوکاران واقعی کسانی هستند که پایه گذار چنین حرکات بنیادینی بوده تا جمع کثیری از نیازمندان واقعی جامعه بر سر یک سفره بزرگ و بدون کوچکترین منتی بنشینند و همان خدایی را شاکر باشند که نان آور و تامین کننده زندگی همه ماست .

فتاح تصریح کرد : خوشا به سعادت کسانیکه می دانند مسیر خدایی چیست و باید به کدامین سوی حرکت کرد؛  برای چه کسانی عمر، جان و مال خود را وقف کرد تا مطلوب ترین نتیجه یعنی رسیدن به مدارج عالی الهی را کسب نمود .

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره )  بار دیگر با بر شمردن انواع خدمات الهی – انسانی ، آمادگی آن کمیته را در همکاری و همراهیهای مستمر برای زندگی بخشی به خانه و خانواده کهریزک را اعلام کرد .

در ابتدای این نشست ، دکتر حسن احمدی مدیر عامل موسسه خیریه کهریزک با تقدیر از مساعدتهای مختلف کمیته امداد امام خمینی(ره )  در تامین مایحتاج خانواده بزرگ و 1750 نفری کهریزک ، استمرار این اقدامات ارزشمند را خواستار شد .

دکتر احمدی همچنین با شرحی جامع از فعالیتهای گوناگون این مؤسسه خطاب به رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره ) گفت :

در اوضاع اقتصاد کنونی و برای تامین نقدینگی مورد نیاز و همچنین انواع ملزومات بهداشتی – درمانی مددجویان با چالشی جدی مواجه هستیم و امید داریم به همراه مردم نوعدوست و مهربان شهرمان که همواره با حمایتهای آنان در رسیدن به اهداف عالی این موسسه در حرکتیم ، سازمان ها و نهادهای مختلف همچون کمیته امداد امام خمینی (ره ) بتوانند گوشه ایی از این بار سنگین را به دوش کشیده تا خدایی ناخواسته خدمات جاری در کهریزک با نقصان روبرو نگردد.

در ادامه محمدرضا صوفی نژاد عضو هیات امناء ، مدیره و مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک با تشریح شرایط حال حاضر مؤسسه و کمبودهای موجود از جمله اعتبارات مورد نیاز 3 ماهه منتهی به فروردین 98 بیاناتی را ایراد نمودند .

دیدگاهتان را بنویسید