اخبار

دکتر قبادی دانا با یاد آوری تأکیدات مقام معظم رهبری در حمایت از اقشار آسیب پذیر، آمادگی خود را جهت خدمت همه جانبه به جامعه هدف در آسایشگاه خیریه کهریزک اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ دکتر وحید قبادی دانا رئیس سازمان بهزیستی کشور با حضور در آسایشگاه خیریه کهریزک ، به دیدار سالمندان ، معلولین و بیماران مبتلا به ام اس ساکن در این مرکز خیریه رفت.

وی و هیأت همراه همچنین با حضور در دار القرآن ، دقایقی را میهمان محفل انس با قرآن و مددجویانی شدند که در طول ماه مبارک رمضان ، روزانه یک جزء از کلام آسمانی را همخوانی می کنند.

رئیس سازمان بهزیستی کشور در نشستی مشترک با هیأت امناء و مدیره موسسه خیریه کهریزک ، به بررسی چالشهای موجود در اداره این موسسه و راهکارهای برون رفت از آن پرداخت.

دکتر قبادی دانا با آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه بندگان خدا گفت :

همه اموری که در موسسه خیریه کهریزک انجام می شود، مصداق عبادات است و شما مدیران کهریزک همیشه در ماه رمضان هستید و به بهترین بندگان خدا خدمت می کنید.

وی افزود :

نیات پاک بنیانگذار کهریزک نه تنها باعث رونق بیش از پیش این مرکز خیریه شده ، بلکه الگویی برای سایر سازمان های مردم نهاد گردیده تا آنان نیز در این مسیر قدم ها ی بزرگی بردارند.

دکتر قبادی دانا با یاد آوری بیانات مقام معظم رهبری و رهنمود های ایشان در حمایت همه جانبه از اقشار آسیب پذیر جامعه نیز گفت :

در جلسه ای که روز گذشته در هیأت دولت با رئیس جمهور محترم داشتیم ، مقرر گردید تا در ساماندهی خدمات به زیر مجموعه بهزیستی از حداکثر توان و امکانات موجود استفاده گردد.

قبادی دانا مشارکتهای مردمی در خدمت به محرومین جامعه را مورد تأکید قرار داد و گفت :

کسانی که توانمند هستند و می توانند به نیازهای انبوه جامعه محروم پاسخ گویند، با پیوستن به سازمان بهزیستی که با امکانات حداقلی با انتظارات وسیعی روبروست ، میتوانند منشأ اثرات بسیاری گردند.

وی با اشاره به شیوه پرداخت یارانه ها در سازمان بهزیستی نیز گفت :

با پرداخت سیستماتیک یارانه ها ، عدالت سازمانی برای تمامی کسانی که استحقاق دریافت یارانه را دارند ، اجراء می شود . ضمن آنکه تلاش داریم یارانه مراکز نگهداری را با تعداد افرادی که در آنجا اقامت دارند همسان سازی نماییم که خدای ناکرده حقی از کسی ضایع نگردد.

رئیس سازمان بهزیستی کشور باردیگر با تقدیر از پشتکار مدیران موسسه خیریه کهریزک در ارائه خدمات نگهداری و توانبخشی به اقشار آسیب پذیر جامعه ، اظهار امیدواری کرد با تسهیل قوانین و برخی آئین نامه ها ، در حمایت از مددجویان تحت پوشش موسسه خیریه کهریزک قدم های موثرتری برداشته شود.

گفتنی است مدیران موسسه خیریه کهریزک در تأمین هزینه های سنگین حامل های انرژی و تهیه پوشینه مورد نیاز مددجویان و نیز کمبود نقدینگی جهت پرداخت حقوق کارکنان خود با چالش های جدی روبرو هستند که حمایتهای سازمان های دولتی و مردم نهاد می تواند این چالش ها را به حداقل برساند.

دیدگاهتان را بنویسید