اخبار

دکتر بهراد زندیه مدیر عامل شرکت مرغک، ساعاتی را میهمان خانواده بزرگ کهریزک شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک؛ به هر گوشه از سرای نیکی ها – کهریزک که بنگریم، ردپایی از خیرین و نیک اندیشان جامعه را خواهیم دید که در آبادانی این خانه بزرگ نقش آفرین بوده و هستند. از احداث بناها و تأسیسات تا زیباسازی محوطه و تهیه انواع ملزومات مورد نیاز. در این رهگذر نیز بزرگان و یاران مهربانی هستند که با تهیه نیازهای روزانه از جمله مواد غذایی مجموعه، همواره به عنوان نان آوران این خانه بزرگ در خدمت مددجویان تحت پوشش مشغول خدمت رسانی هستند.

از میان این خوبان، می توان به شرکت مرغک اشاره کرد که همه ماهه با اهداء مقادیر قابل توجهی تخم مرغ، در تأمین نیازهای غذایی سالمندان و معلولین مشارکتی مثال زدنی دارد.

دکتر بهراد زندیه مدیر عامل این شرکت که سالهاست سخاتمندانه در زندگی بخشی به مددجویان کهریزک پیشگام است، تصمیم گرفت در زمان تحویل محموله آذر ماه آن شرکت، خود نیز دیداری از کهریزک داشته باشد تا به قول خود ((سلامی از سر ارادت)) به سالمندان و معلولین بنماید.

وی همچنین با ابلاغ سلام گرم همه کارکنان شرکت خویش به مددجویان و کارکنان کهریزک، به خبرنگار این مجموعه گفت:

دلتنگ از این دیدار بودیم، اما مشغله زیاد اجازه این حضور را نمی داد. امروز بر آن شدیم که به همه مشغله ها یک “نه” بزرگ بگوییم و دیدار از کهریزک را در برنامه خود داشته باشیم.

دکتر زندیه تصریح کرد:

آفرین خدا بر همه کسانی که چه بصورت داوطلبانه و چه بصورت رسمی به بیماران نیازمند جامعه خدمت می کنند و تنها رضایت خدا را از این همه خدمت شرافتمندانه جستجو می نمایند.

مدیر عامل شرکت مرغک با ادای احترام به همه سالمندان و معلولین کهریزک، تداوم حمایت از این مجموعه خیریه را وظیفه ذاتی خود و همه همکارانش دانست و بر انجام این مهم تأکید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید