اخبار

مدیر عامل انجمن ام اس کشور پایبندی به میثاق نامه را وظایف همه مدیران انجمن دانست که در این رهگذر ، تعهدات و همکاری های لازم برای خدمت به بیماران تحت پوشش را بطور شایسته ای ساماندهی نمایند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ دکتر هوشمند حمایت از حقوق معلولین به ویژه مبتلایان به بیماری ام اس را وظیفه انجمن ام اس کشور دانست و بر پیگیری خواسته ها و نیازهای این بیماران ناتوان تأکید کرد.

وی که به همراه مدیران انجمن ام اس سراسر کشور از آسایشگاه خیریه کهریزک دیدار داشت ، تأکید کرد :

سال 97 برای کار و فعالیت در انجمن ام اس اوج شکوفائی خواهد بود و تلاش داریم در این سال خدمت رسانی به بیماران ام اس در کشور را بیش از پیش گسترش دهیم.

دکتر ایازی وضعیت رفاهی بیماران ام اس در بخش یاس کهریزک را ستود و گفت :

باور داریم بهداشت مناسب ، نظم و انظباط دقیق و جمع آوری امکانات مورد نیاز این بیماران ، مستلزم داشتن مدیریتی قوی است که خدا را شکر همه را یکجا و حساب شده شاهد و ناظر هستیم.

مدیر عامل انجمن ام اس ایران پایبندی و اجرای دقیق مفاد میثاق نامه 15 ماده ای این انجمن را وظیفه همه مدیران آن دانست و بر انجام تعهدات مندرج در این میثاق نامه تأکیدی دوباره کرد :

در بخشی از این میثاق نامه آمده است :(( پیگیری اجرای حمایت دقیق از حقوق معلولین ، ابلاغیه سال 97 از سوی همه اعضاء استان ها و شهرستانها الزامی است و کارگروههای مختلف موظفند تا حصول نتیجه لازم ، پیگیر دستور العمل های ابلاغی باشند…))

دیدگاهتان را بنویسید