اخبار

مدیر عامل موسسه خیریه کهریزک ، قداست و کرامت موسسه خیریه کهریزک را حاصل فداکاری زنان و مردان بزرگی دانست که در طول 47 سال گذشته ، بی وقفه در تلاشی خستگی ناپذیر بر خدمت به نیازمندترین اقشار جامعه پافشاری کرده اند .
به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک؛ دکتر حسن احمدی، سال 97 را آزمونی سخت در اداره موسسه دانست و اظهار امیدواری کرد با اخذ تصمیمات مدون و استفاده از همه ظرفیت ها در سال جاری در اداره این موسسه بزرگ، موفقیت های مورد انتظار حاصل شود.
وی که در نشست هم اندیشی اعضاء هیئت مدیره و امناء موسسه خیریه کهریزک با مدیران حوزه های مختلف اجرایی این موسسه در روزهای آغازین بهارسخن می گفت، تصریح کرد:
در سال 98 و با افزایش تقریبی 40% حقوق کارکنان مواجه هستیم. با افزایش تقریبی یک و نیم میلیارد تومانی، به حقوقی بالغ بر 6 میلیارد و پانصد میلیون تومان برای کارکنان موسسه می رسیم که این تنها بخشی از هزینه های جاری پیش رو خواهد بود.
دکتر احمدی افزود:
از همه مدیران انتظار داریم صرفه جویی در همه بخش ها به ویژه در مصارف انرژی را در اولویت قرار دهند، همچنین می بایست برای تأمین نیازهای مختلف جاری از طریق مشارکتهای مردمی اقدام گردد.
دکتر احمدی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به فاجعه زیست محیطی و وقوع سیل در کشورگفت:
سال 98 را با بحران و فاجعه سیل آغاز کردیم، 12 هزار کیلومتر جاده و 400 دهه پل تخریب شد.400 شهر و روستا به زیر آب رفت و یا در معرض تهدید قرار گرفت که همه این فجایع را می شد با مدیریت صحیح به نعمت بزرگتری تبدیل کرد. ای کاش پیش از وقوع چنین حادثه دلخراشی با بهره گیری از علوم مدیران که آشنا به اکوسیستم هستند ، تمهیدات و تدابیر لازم اتخاذ می شد تا شاهد دردمندی جمع کثیری از هموطنان و به بار آمدن خسارات سنگین برای کشور نبودیم .
مدیر عامل موسسه خیریه کهریزک در بخش پایانی سخنان خود، آرزومند گشایش و رحمت الهی برای همه هموطنان شد و از خداوند متعال خواست به اداره کنندگان موسسه خیریه کهریزک این امکان را بدهد تا امانت بزرگی که خادمین این موسسه بر دوش مدیران فعلی قرار داده اند را با موفقیت به سر منزل مقصود برسانند.

دیدگاهتان را بنویسید