اخبار

مدیر عامل موسسه خیریه کهریزک ، نیاز امروز کشور به کادر آموزش دیده در نگهداری از سالمندان و معلولین را مورد تأکید قرار داد و کهریزک را جامع ترین مرکز آموزش ، نگهداری و توانبخشی از این قشر آسیب پذیر جامعه معرفی کرد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ دکتر حسن احمدی مدیر عامل موسسه خیریه کهریزک ، بر آورد هزینه های جاری این موسسه را در سال جاری ، بیش از 109 میلیارد تومان اعلام کرد .

وی که در جمع اعضاء هیأت مدیره و امناء ، مدیران و سرپرستان این موسسه سخن می گفت ،

تصریح کرد :

همچون همیشه اتکاء به پشتوانه عظیم مردمی می تواند تأمین کننده هزینه های سنگین موسسه باشد ضمن آنکه عزم جدی کارکنان بویژه در حوزه روابط عمومی و مشارکتها ، برگزاری جشنواره ها و ایجاد تبلیغات هدفمند راهگشای تأمین نیازهای مالی موسسه است.

دکتر احمدی افتتاح دانشگاه جامع علمی – کاربردی را سرآغاز فصل نوینی از آموزش در کهریزک خواند و افزود :

بعداز 3 سال تلاش بی وقفه و اخذ مجوز تأسیس شعبه ای از دانشگاه جامع علمی – کاربردی ، طی سال جاری و در اولین دوره 62 نفر دانشجو که عمدتاً از کارکنان موسسه هستند، به کلاسهای درس خواهند رفت تا دوره آموزش سالمندی را در سطح دانشگاهی تجربه نمایند.

وی یاد آور شد :

نیاز امروز جامعه به ما می گوید که نگهداری و خدمت رسانی به سالمندان در مراکز نگهداری و منازل ، نیروی تربیت یافته دانشگاهی را می طلبد و مفتخریم که اعلام نمائیم موسسه خیریه کهریزک به عنوان شاخص ترین مرکز آموزش ، نگهداری و توانبخشی سالمندان در کشور ، الگویی مناسب برای این مهم است.

دکتر احمدی در بخش دیگری از سخنان خود، با اشاره به فعالیت های موسسه در خدمت رسانی به جامعه هدف خاطرنشان کرد :

در آسایشگاه تهران با افتتاح ساختمان اداری – آموزشی و نیز تفکیک بخشها به بلوک های مجزا ، گامهای موثری برداشته شد.در کهریزک البرز نیز با افتتاح ساختمان لاله که مرکز نگهداری شبانه روزی سالمندان است ، افتتاح مرکز اوتیسم و توسعه مراقبتهای روزانه و مراقبت در منزل ، اقدامات شایسته ای به انجام رسید . همچنین نصب و راه اندازی تأسیسات زیر بنایی و درمانی مورد نیاز در مرکز تخصصی جوادالائمه و توسعه خدمات درمانی در آن مرکز ، از دیگر اقدامات ارزنده موسسه خیریه  کهریزک در سال گذشته بود .

مدیر عامل موسسه خیریه کهریزک اظهار امیدواری کرد در سال جاری با توجه به برنامه راهبردی افق 1400 ، بتوانیم بصورت هدفمند به سمت شاخص های تعریف شده در خدمت به جامعه هدف موفق عمل نمائیم.

دیدگاهتان را بنویسید