اخبار

دومین جشنواره بزرگ موسسه خیریه کهریزک با عنوان «فرصتی دیگر برای باهم بودن»، در تاریخ 14  آذر ماه  در مترو امام خمینی (ره)، به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ، روز پایانی جشنواره بزرگ “فرصتی دیگر برای با هم بودن ” از ساعت 15:00 الی 19:00 در محل مترو امام خمینی(ره) تهران، با حضور پرشور مردم و هنرمندان مردمی کشورمان برگزار شد.

روز دوم این جشنواره، میزبان مددجویان و هنرمندان آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز بود.

این گروه هنری که شامل مددجویان آسایشگاه بود، با اجراهایی زیبا، سهم بزرگی در جلب مخاطبین این جشنواره ی هنری داشت. متنوع بودن برنامه های این جشنواره، که برای تمامی گروه های سنی تدارک دیده شده بود، باعث گردید تا استقبالی بی نظیر از آن صورت پذیرد.

یکی دیگر از قسمت های پر بیننده و زیبای این جشنواره، اجرای گروه ماه بانگ بود. این گروه هنری که متشکل از هنرمندان نابینا است، به اجرای قطعاتی زیبا و بی نظیر پرداختند که تهیج و شادی بینندگان این مراسم را در بر داشت. همانند روز اول، در روز پایانی نیز شاهد حمایت هنرمندان کشورمان از کهریزک بودیم. هنرمندانی چون شراره رخام و گلشید بحرایی با حضور خود، پیام آور مهربانی شدند و بار دیگر نشان دادند قلب بزرگ مردم ایران برای کارهای خیر، سخاوتمند است.

این جشنواره 2 روزه که به میزبانی ایستگاه متروی امام خمینی (ره) برگزار گردید، با قدردانی از همراهان خود و اهداء لوح سپاس و هدایای معنوی که ساخت دست مددجویان آسایشگاه خیریه ی کهریزک بود، در میان استقبال پرشور مخاطبان، به کار خود پایان داد و حالا باید دید قطار جشنواره بزرگ موسسه ی خیریه کهریزک که از ایستگاه میدان ولی عصر(عج) راه خود را آغاز نمود و کار خود را در ایستگاه متروی امام خمینی (ره)، ادامه داد، در آینده در کدام ایستگاه، فعالیت خود را از سر می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید