اخبار

شرکت کنندگان در جشنواره فرصتی برای با هم بودن هر روز شاهد یک اتفاق خوب در محل این نمایشگاه هستند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ به همت مشارکتهای مردمی و روابط عموی ونیز با حضور چشمگیر مددجویان هنرمند ساکن در مجموعه ، جشنواره معرفی فعالیت های عمده بزرگترین موسسه خیریه خاورمیانه در  حال برگزاری است.

در دومین روز از این جشنواره که از تاریخ 21شهریور به مدت 4 روز از ساعت 17:00 الی 21:00در محل زیر گذر مترو میدان ولی عصر (عج) برگزار می شود، واحد های مختلف تابعه موسسه خیریه کهریزک به معرفی انواع خدمات در حال ارائه به سالمندان، معلولین،  بیماران مبتلا به ام اس در کودکان معلول و اوتیسم می پردازند.

منتخبی از هنرمندان توانمند و معلول کهریزک،در این دو روز نمونه ای کوچک از قابلیت های خود را به نمایش می گذاشتند و روابط عمومی این مرکز نگاهی جامع به تلاشهای شبانه روزی کهریزک دارد.

همچنین واحدهای روابط عمومی و مشارکتهای مردمی می کوشد از این منظر بیش از پیش از نحوه ارتباطات و جلب کمکهای مردمی، در تأمین هزینه های سنگین این موسسه بهره ببرند.

گفتنی است در این جشنواره جذاب و خیریه که در طول 4 روز از ساعت 5 بعدازظهر لغایت 9 شب برگزار می گردد،شرکت کنندگان هر روز شاهد یک یا چندرویداد جذاب هستند ، حضور هنرمندان و خوانندگان مطرح کشور ، بازیگران سینما و تلویزیون ، مجریان برنامه های پر مخاطب تلویزیونی از جمله جذابیت های خاص این جشنواره است.

در پایان موسسه خیریه کهریزک از هنرمایی خواننده ی محبوب کشورمان آقای شاهین آرین و نیز گروه موسیقی ماه بانگ و استندآپ کمدین آقای عرفان علیرضایی و دیگر هنرمندان عزیزمان به ویژه خانم نفیسه روشن تشکر و قدردانی نمود.

دیدگاهتان را بنویسید