اخبار

در روز جوان، تعدادی  از جوانان مهربان شهرمان ، دومین تور مهربانی را برگزار کردند و برای دیدار از مددجویان به آسایشگاه خیریه کهریزک آمدند.

این دیدار به همت روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک و فراخوان فعال اجتماعی دکتر سید احمد معین شیرازی ملقب به پیکاسو شکل گرفت و  جمعی از جوانان ورزشکار، پرشورو مهرورز با برنامه ریزی از پیش تعیین شده به دیدار جوانان مددجوی موسسه خیریه کهریزک آمدند.

در ابتدا بازدید کنندگان با حضور در بخش کتابخانه کهریزک ، همنوا با مددجویان،  برنامه مولودی ولادت حضرت علی اکبر (ع) را جشن گرفتند و در “مرکز ما می خواهیم ، ما می توانیم ” (مدرسه آسایشگاه) در کلاس درس مددجویان شرکت کرده و  در ادامه از بخش سالمندان و معلولان بازدید داشتند.

در این دیدار 3 ساعته ،بازدیدکنندگان با حضور در بخش های گوناگون، ضمن ایجاد فضایی شاد و صمیمی جشن تولدی را برای یکی از مددجویان برگزار نمودند.  اعضاء تور مهربانی با اهدا شیر، شیرینی و گل از مددجویان پذیرایی کردند.

روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک، ضمن تشکر و قدردانی از پیکاسو و تیم مهربانش که در دومین تور مهربانی حضور یافتند، اعلام میدارد که در بزودی، سومین تور با اهدافی بزرگتر و ظرفیت بیشتر، به سمت آسایشگاه خیریه کهریزک روانه خواهد شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید