اخبار

جمع کثیری از سالمندان و معلولین ساکن در مجموعه به اتفاق مدیران و مسئولین آسایشگاه گردهم آمدند تا یک دورهمی گرم و صمیمی را بار دیگر تجربه نمایند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ، به فاصله یک روز از جشن ملی بزرگ مجموعه – عید فرخنده سعید قربان جمع کثیری از سالمندان و معلولین ساکن در خانه بزرگ کهریزک گردهم آمدند تا به اتفاق مدیران و مسئولین این مجموعه خیریه بزرگ، روزی شاد و دلپذیری را سپری کنند.

هنرمندان توانمند معلول با نفس گرم خویش شادی این دورهمی خانوادگی را مضاعف کرده ، میان وعده لذیذی شامل خوراک دل و جگر و قلوه که از محل نذورات مردمی به واحد تغذیه تحویل داده شده بود ، طبخ و  بین همه حاضرین توزیع گردید.

ناگفته نماند بسیاری از عزیزان ساکن این خانه بزرگ بدلیل مشکلات متعدد جسمانی نمی توانند در این چنین مراسم هایی شرکت نمایند ، اما سهم آنان نیز از این خوراک لذیذ نذری محفوظ بوده و کلیه مددجویان مستقر در بخشها میان وعده خود را بر روی تختهایشان میل نمودند .

محمدرضا صوفی نژاد مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک در این دورهمی گرم و صمیمی مانند همیشه آرزومند روزهایی سرشار از سلامتی و رفاه برای یکایک اعضاء خانواده بزرگ کهریزک شد .

وی همچنین هنگام پذیرایی از عزیزان مددجو خطاب به یکایک آنان تصریح کرد :

همه ما و سازماندهی که در کهریزک وجود دارد فقط و فقط برای آن است که بیشترین و بهترین رفاه را برای شما فراهم نمائیم، امید آنکه بتوانیم در این رسالتی که بر دوش ما گذاشته شده موفق باشیم .

 

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید