اخبار

در دومین حضور پرنشاط جمعی از داوطلبان جمعیت هلال احمر، پدران سالخورده‌ ی ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک روزی به یادماندنی را پشت سر گذاشتند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک؛ در دومین دور از حضور داوطلبان جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران از منطقه 17 شهر تهران، به مناسبت چهلمین سالگشت پیروزی انقلاب اسلامی در دهه فجر این بار نوبت به دلجویی از پدران سالخورده‌ ی ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک رسید.

این یاران مهربان و داوطلب امداد، به مصدومین و حادثه دیدگان وطن، شادی بخشی به پدران سالخورده ­ی کهریزکی را با تهیه­ ی گل و برخی ملزومات مورد نیاز آنان در برنامه­ ی یک روز در زندگی خویش قرار دادند.

این جوانان داوطلب همچنین با حضور در از قسمت های این خانه و خانواده بزرگ، به دلجویی از سالمندان ، معلولین و بیماران مبتلا به ام اس پرداختند.

شایان ذکر است گروه های مختلف مردمی چه به صورت تشکل های سازمانی و چه در قالب دورهمی های محلی و خانوادگی، همواره دلجویی از خانواده ی 1750 نفری کهریزک را در برنامه­ ی زندگی خویش دارند و روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک خرسند از آن است که اعلام نماید درب­ های بزرگ این مجموعه خیریه همه روزه بر روی نیک اندیشان و گرامیانی که در زندگی بخشی خانواده بزرگ کهریزک داوطلب هستند گشوده است.

دیدگاهتان را بنویسید