اخبار

بیش از یکصد نفر از بیماران مبتلا به ام اس که ساکن آسایشگاه خیریه کهریزک هستند. سال جدید را در کنار مدیران و حامیان خود در کمال آرامش و آسایش می گذرانند.

به گزارش روابط عمومی خیریه کهریزک؛ در نخستین روزهای زیبای بهاری و مقارن با حضور گرم تیم نیکوکاری حامی بیماران مبتلا به ام اس ساختمان گل یاس محل دید و بازدید مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک و همراهان وی با این عزیزان بود.

جوانان عزیزی که در ابتدای جوانی و در اوج فعالیت های مختلف اجتماعی به ناگاه مسیر با ابتلا به بیماری ام اس زندگیشان تغییر یافته و بدون مراقبت های شبانه روزی قادر به ادامه زندگی خود نیستند، دارای پناهگاهی امن و آسوده به نام کهریزک هستند و اکنون که ایام تعطیلات نوروز و بهاری را در پیش دارند، همچنان در خانه و کاشانه خود زندگی می کنند.

صوفی نژاد و تیم همراه با حضور بر بالین این عزیزان، آرزوی شفای خیر برای یک یک آنان داشت و از خداوند متعال درخواست نمود تا صبر و تحملی مضاعف را به همه این عزیزان ببخشد تا بتوانند با بیماری خود و عوارض ناشی از آن کنار بیایند.

مدیر آسایشگاه همچنین در جمع نیکوکارانی که به سرپرستی آقایان نورایی و مسلمی نیا در شیفت افتخاری خود برای بهداشت فردی و تلطیف این عزیزان در کهریزک حاضر شده اند ، گفت :

شاید برای کسانی که کهریزک را نمی شناسند و یا از رویدادهای داخلی آن اطلاع چندانی ندارند، سخت باشد که باور کنند جمعیتی مهربانتر از جان در همه ایام هفته حتی در تعطیلات نوروزی، رسالت خدادادی و افتخاری تلطیف بیماران را کنار نمی گذارند، همه ما و شما و حامیان این خانه می دانند که زندگی جاری است و باید خدمات حتی در تعطیلات نوروزی هم ادامه داشته باشد.

وی در ادامه نیز گفت :

باور داریم که خداوند شما را مامور به خدمت در کهریزک نموده و ایمان داریم که امداد و پشتیبانی های او ، قدم های استوار شما را راهی کهریزک می کند تا کاری بر زمین نماند و خاطری آزرده نشود.

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک، دعای خیر بیماران تحت پوشش این عزیزان را راه گشای تمامی تنگناهای احتمالی در زندگی دانست و خداوند متعال را ناظر بر اعمال پاک خیرین و نیک اندیشان این مجموعه بزرگ برشمرد.

دیدگاهتان را بنویسید