اخبار

در اولین سالگرد محزون زنده یاد بانو اشرف قندهاری (بهادرزاده)، دوستداران امور خیرو خیر خواهی، یاران و همراهان آن عزیز سفر کرده،کارکنان و مددجویان آسایشگاه خیریه کهریزک گرد هم آمدند تا یاد و خاطر آن بانوی فرهیخته را گرامی بدارند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک؛ یک سال از درگذشت زنده یاد بانوی عشق و ایثار اشرف قندهاری (بهادرزاده) رئیس فقید هیات مدیره موسسه خیریه کهریزک گذشت.

بانوی فرهیخته ای که از ابتدایی ترین روزهای تأسیس آسایشگاه خیریه کهریزک همراه و همگام با موسس این مجموعه شادروان دکتر حکیم زاده به یاری معلولین و سالمندان بی خانمان شتافت و در طول بیش از 40 سال حضور مستمر و بی دلیل خویش، منشاء خدمات ارزنده ای برای کهریزک و اهالی پرشمار آن گشت. وی همچنین با تأسیس گروه بانوان نیکوکار این تشکل را تبدیل به بازویی توانمند در اداره کهریزک نمود و حاصل این اقدام ارزشمند، فعالیت کنونی 3000 نفری بانوان نیکوکار در داخل و خارج از کشور در عرصه های مختلف خدمتگزاری به نفع موسسه خیریه کهریزک است.

در نخستین سالروز درگذشت بانوی عشق و ایثار- اشرف قندهاری (بهادرزاده)، جمع کثیری از دوستداران امور خیر و خیر خواهی، یاران و همراهان همیشگی وی از جمله اعضا هیئت مدیره و امنای موسسه خیریه کهریزک، کارکنان و مددجویان این مجموعه خیریه بر مزار پاکش حاضر شدند تا یاد و خاطر آن بانوی جلیل القدر را گرامی بدارند. مسعود نوریان هنرمند ارزنده کشور پس از تلاوت قرآن با نوای دلنشین خود شور و حال معنوی به این محفل مصفا بخشید. حاج عزیزاله علاء الدینی یار سالیان دور این مجموعه خیریه در وصف فضائل اخلاقی و توانمندی های آن بانوی سفر کرده سخن های فراوان گفت و بالاخره صدای دلنشین بانو بهادرزاده که در زمان خویش، شرحی ازآنچه در دل کهریزک گذشته بود، نوازشگر دلهای حاضرین گشت.

یکسال از درگذشت بزرگ بانوی فداکار و خادم راستین موسسه خیریه کهریزک گذشت. گرچه فقدان آن عزیز سفرکرده لطمات فراوانی بر دل و جان این خانواده بزرگ وارد آورد. اما آنچه بیش از پیش بر همگان نمایان است، نیات پاک و مقدس بزرگانی همچون شادروان دکتر حکیم زاده وزنده یاد بانو بهادرزاده است که موجب بقا و ثبات زندگی دردمندان جامعه گردیده وبه یقین همان خداوندی که قدوم پاک این عزیزان را راهی کهریزک نمود تا زندگی بخش نیازمندترین اقشار جامعه باشند، همان خداوند قادر متعال از این پس نیز شایستگانی دیگر را ادامه دهنده راه آن یاران و بزرگان عرصه امور خیر و خیر خواهی خواهد نمود.

دیدگاهتان را بنویسید