اخبار

با تلاوت آخرین جزء از کلام الله مجید ، سالمندان و معلولین حاضر در محفل انس با قرآن کریم در آسایشگاه خیریه کهریزک به استقبال عید سعید فطر رفتند .
به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ با همخوانی جزء 30 از قرآن کریم در محفل انس با قرآن آسایشگاه خیریه کهریزک، سالمندان و معلولین مشتاق به تلاوت آیات نورانی کلام الله ، به استقبال از عید سعید فطر رفتند.
قرائت دعای وداع با ماه مبارک رمضان توسط بانوان نیکوکار حاضر در این محفل نورانی ، همچنین مولودی در وصف ائمه اطهار(س) ، پایان بخش یک ماه فعالیت قرآنی مددجویان آسایشگاه در سرای فرهنگی این مجموعه خیریه بود .
همه ساله با آغاز ماه مبارک رمضان ، مددجویان مشتاق به تلاوت قرآن کریم در سرای فرهنگی آسایشگاه خیریه کهریزک گردهم می آیند تا روزانه یک جزء از کلام آسمانی را همخوانی کنند.
همچنین پس از پایان این ماه ، کلاسهای مختلف قرآنی اعم از قرائت ، ترجمه و تفسیر قرآن در طول هفته برای دوستداران فراگیری علوم قرآنی توسط همیاران فرهنگی برگزار میگردد. تلاوت قرآن برای آن دسته از سالمندانی که سواد خواندن و نوشتن ندارند، از دیگر اقدامات شایسته همیاران فرهنگی در آسایشگاه خیریه کهریزک است .

دیدگاهتان را بنویسید