اخبار

با هنرنمایی آقایان امین هنرجو و امین کشاورز هنرمندان برجسته کشورعزیزمان ایران، نشست پایانی و عمومی کارکنان آسایشگاه خیریه کهریزک در فضایی شاد و پر نشاط برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک؛ با نوای دل انگیز سرود ملی کشورمان و در آخرین روزهای سال 1397 خورشیدی، بار دیگر کارکنان خدوم و زحمتکش آسایشگاه خیریه کهریزک گردهم آمدند تا متعهد شوند در سال پیش رو همچنان منسجم و پرتلاش در خدمت خانه و خانواده بزرگ کهریزک باشند.

تقدیر از جمعی از کارکنان حوزه توانبخشی به جهت ارائه خدمات شایسته به جمعیت هدف، برنامه ریزی برای اعزام 10 نفر از بهترین کارکنان آسایشگاه به سفر معنوی کربلای معلا، اهداء جوایز به قید قرعه به 21 نفر از کارکنان با مشارکت مدیریت مجموعه و شورای اسلامی کار و بالاخره تقدیر شایسته از محمدرضا صوفی نژاد مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک به عنوان پیر خدمتگذار این مجموعه خیریه که توانسته است با برنامه ریزی و پیگیری های مستمر بهتر از هر زمان دیگری در اداره سازمان تحت نظر خود موفق عمل نماید، از جمله برنامه های نشست کارکنان در سالن اجتماعات مهر بود.

محمدرضا صوفی نژاد مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک با ادای احترام به ساحت مقدس همه خیرین از بدو تأسیس تاکنون، به روح بلند زنده یاد دکتر محمدرضا حکیم زاده موسس و شادروان اشرف قندهاری (بهادر زاده) رئیس فقید هیئت مدیره این مجموعه خیریه درود فرستاد.

صوفی نژاد با تشکر از همه کارکنان به جهت یکسال همدلی و همراهی در خدمت به مددجویان تحت پوشش گفت:

همه شما در اوج مهربانی و با یک انرژی فوق العاده توانستید امسال هم مانند سال های گذشته کهریزک را سربلند در زندگی بخشی به مددجویان نمایید تا همچنان در مسیر خدمتگزاری پیشگام خدمات انساندوستانه باشیم.

صوفی نژاد خطاب به مدیران و مسئولین مجموعه نیز گفت:

انسجام و همدلی میان همه مدیران این مرکز– چه آن عزیزانی که به عنوان شناسنامه کهریزک هستند و چه یاران جدیدی که به تازگی به جمع آنان پیوسته اند– موجب شکوفایی هر چه بیشتر در خدمات رسانی شده است که جملگی جای سپاس دارد.

صوفی نژاد تصریح کرد:

خدا را شاکرم که به من و شما این موقعیت را داده تا انتخاب شویم برای خدمت به نیازمند ترین افرادی که به جزء خداوند هیچ پشت و پناهی ندارند.

صوفی نژاد با احترام به همه کارکنان بویژه کادر پرستاری گفت:

در ایام تعطیلات نوروز، همه شما می توانید در زمان حضور بازدیدکنندگان زیادی که به کهریزک می آیند، اثر گذار باشید. صحبت های شما، نوع رفتار و توضیحات و شناختی که از خانه سالمندان و معلولین به مراجعین می دهید، در آبادانی و شکوفایی هر چه بیشتر کهریزک مثمر ثمر خواهد بود.

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک از خداوند متعال خواست تا تنور دل همه خادمین این مجموعه خیریه به ویژه نیکوکاران و کارکنان مهربان همیشه همراه گرم و چراغ زندگی همگان پر فروغ تر از هر زمان دیگری باشد.

دیدگاهتان را بنویسید