اخبار

در 3 روز تعطیلات عید سعید فطر و همان گونه که پیش بینی می شد ، حامیان مهربان و نیک اندیش خانواده بزرگ را مقصد مهرورزی های خویش قرار دادند.
به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ از اولین ساعات پس از اقامه نماز عید فطر و همانگونه که پیش بینی می شد ، خیرین و نیک اندیشان جامعه با حضور در آسایشگاه خیریه کهریزک به یاری خانواده بزرگ کهریزک آمدند.
در 3 روز تعطیلات عید سعید فطر و با تعبیه صندوق های دریافت فطریه در مجاورت درب ورودی آسایشگاه ، علاوه بر نمازگزاران حاضر در محل اقامه عید سعید فطر ، سایر خیرین و حامیان این مجموعه خیریه با پرداخت فطریه و کمک های نقدی آمادگی مجدد خود را در استمرار مشارکت در زندگی بخشی به مددجویان تحت پوشش کهریزک اعلام کردند. تهیه انواع ملزومات مورد نیاز بخشها و نیز اقلام مصرفی جهت طبخ غذای مددجویان از دیگر اقذامات ارزشمند خیرین بلندنظر جامعه بود.
روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک با ادای احترام به همه دوستداران امور خیر وخیرخواهی بویژه آن دسته از گرامیانی که همواره کهریزک را بهترین و مطمئن ترین مسیر خدمتگذاری به نیازمندترین اقشار جامعه می دانند ، از درگاه خداوند برای همه این بلندنظران جامعه آرزوی سلامت و توفیق روز افزون دارد.

 کج

دیدگاهتان را بنویسید