کلینیک های توانبخشی

فیزیوتراپی

این بخش با بهره برداری از کابین های الکتروتراپی و مکانوتراپی و امکانات لیزرتراپی با 18 تخت فعال در دو شیفت کاری بزرگترین بخش فیزیوتراپی در منطقه می باشد .

گفتاردرمانی

تاخیر گفتار ، لکنت زبان ، شکاف کام و لب و….اختلالات یادگیری اختلالات صدا  (گرفتگی صدا ) اختلالات گفتار ناشی از سکته مغزی، فلج مغزی، ضربات مغزی، کم شنوایی، اختلالات فکی، دندانی، شکاف لب

عینک سازی

فروش، ساخت و تعمیر انواع عینک های طبی و آفتابی با شیشه های آنتی رفلکس ، کرومیک و طلق آنتی رفلکس ، کرومیک ، طلق فتوکروم  و طلق آنتی رفلکس با تعرفه دولتی ، از فعالیت های این واحد می باشد.

شنوایی سنجی

ساخت انواع سمعک های دیجیتالی و آنالوگ ، ارزیابی درصد شنوایی با دستگاه های پیشرفته.

کار درمانی

خدمات کاردرمانی با هدف ارتقای سلامت، و بهزیستی، و برای کسانی که دچار و یا در معرض خطر ابتلا به بیماری، ضایعه، اختلال، عارضه، نقص، ناتوانی، محدودیت فعالیت، یا محدودیت در مشارکت هستند، در دو بخش ذهنی و جسمی ارائه می‌شود.

ارتوپدی فنی

زیر مجموعه ای از رشته های وابسته به پزشکی است که با ساخت ارتوز و پروتز به همراه آموزش بیمار برای استفاده از آنها سعی در بهبود عملکرد عضو آسیب دیده و در نتیجه سبک زندگی جمعیت هدف دارد.

مشاوره روانشناسی

این واحد به جهت رفع اختلالات رفتاری، شغلی، تحصیلی و خانوادگی با بهره گیری از مهارتهای علمی روان‌درمانی کارشناس مشاور، در جهت یاری رساندن و ارائه راه حل به مراجعین با گرفتن وقت قبلی در خدمت مراجعین است.