کلینیک های تخصصی

چشم پزشکی : این قسمت با استفاده از روش علمی و استاندارد تریاژ اولیه و ارجاع به کلینیک های تخصصی و فوق تخصصی چشم و نیز مجهز به دستگاه های کامپیوتری OCT هایدلبرگ، اتورفرکتومتر ، لنزومتر ، اسلیت لامپ  ، اسکن ، افتالموسکوپ می باشد.

با توجه به شروع طرح جامع کلینیک چشم در فاز اول و اجرای فازهای دوم و سوم و تجهیز کلینیک به دستگاه های لیزیک و کپسولکتومی و . . .  انشاءالله در آینده ای نزدیک این مرکز تبدیل به یکی از قطب های چشم پزشکی تهران خواهد شد.

قلب و عروق : کلینیک تخصصی تست ورزش ،اکو کاردیوگرافی داپلر، هولتر مانیتورینگ 24ساعته فشار خون و نوار قلب

گوش و حلق و بینی و شنوایی سنجی : تشخیص و درمان بیماری های مربوطه و نیز ارزیابی شنوایی کودکان و بزرگسالان به استفاده از تجهیزات بروز و مدل های علمی استاندارد انجام پذیر است.

داخلی : بیماری های گوارشی ( آندوسکوپی ، کلو نوسکوپی )،بیماری های ریوی (اسپیرو متری ) بیماریهای غدد،روماتو لوژی ،خون و انکولوژی ،عفونی و . . .

 نورولوژی : (EEG , NCV , EMG) خدمات تخصصی نوار مغز و نوار اندام

ارتوپدی : درمان کلیه دردهای ناحیه دست ، پا و تنه با استفاده از خدمات تشخیصی ، توانبخشی و در صورت لزوم جراحی های سرپائی و بستری

سایر کلینیک ها : اورولوژی ، اطفال ، زنان و زایمان و نازایی

کلینیک های مشاوره :

  • ترک اعتیاد : ارائه مشاوره ترک اعتیاد مواد مخدر (داروئی ،  ROD  & UROD )
  • روانشناسی : در زمینه های خانوادگی ، تحصیلی ، شغلی و . . .

 تغذیه : تنظیم برنامه رژیم غذائی روزانه ، رژیم درمانی و . . .

اورژانس شبانه روزی : امکانات تحت نظر ، احیا ، قلبی ، ریوی و مشاوره با پزشکان متخصص

 کلینیک لیزر و زیبائی : لیزر (درمانی و زیبایی ) با استفاده از دستگاه ILP – 300 Plus با تعیین وقت قبلی توسط متخصصین پوست و دوره دیده انجام می شود .

کلینیک های فوق تخصصی:

با همکاری پزشکان فوق تخصص در کلینیک های شبکیه چشم، اربیت چشم، تراکس، گوارش، روماتولوژی، مغز و اعصاب اطفال، قلب نوزادان و اطفال و انکولوژی و رادیوتراپی امکان ارائه خدمات فوق تخصصی تشخیصی و درمانی در این مرکز فراهم گردیده است.