اخبار

مسابقات چند جانبه کشوری اتومبیلرانی اسلالوم جام رمضان ویژه معلولان در کرج برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ دیروز حمعه بیستم اردیبهشت ماه اولین مسابقه چند جانبه کشوری اتومبیلرانی اسلالوم ویژه جام رمضان به میزبانی هیأت موتور سواری و اتومبیلرانی شهر جدید هشتگرد با درخشش تعدادی از معلولان کهریزک در دو کلاس بانوان و آقایان و کلاس ویژه جانبازان و معلولین در ورزشگاه انقلاب کرج برگزار شد.

این مسابقه با همکاری هیات موتورسواری و اتومبیلرانی و جامعه معلولان از مسیرهای تعیین شده، آغاز شد و 60 جانباز و معلول با خانواده های خود مسیرهای از پیش تعیین شده را طی و به ایستگاه پایانی رسیدند .

در این دوره از مسابقات که با حضور 60 نفرخانم وآقا از علاقمندان به این رشته ورزشی برگزار شد، شرکت کنندگانی از شهرهای کرمان ، رفسنجان ، اصفهان ، البرز، تهران ، قزوین ، قم و ساوجبلاغ با یکدیگر به رقابت پرداختند

در این دوره از مسابقات چهار نفر از توانخواهان ورزشکار بخش روزانه معلولان جسمی – حرکتی آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز شرکت و موفق به کسب مدال شدند.

درکلاس ویژه معلولان بخش آقایان فرزین صور اسرافیل مقام اول و ناصر خان پور موفق به کسب مقام سوم بخش اسلالوم شدند.

آقای محمد ندرلو  از دیگر شرکت کننده ها در این دوره از مسابقات و تنها شرکت کننده با سطح آسیب گردنی بودند که توانستند کاپ اخلاق این دوره از مسابقات را به خود اختصاص دهند.

خانم ذاکری مسئول برگزاری این مسابقات حضور هرچه پرشور و هیجان  معلولان و شناساندن این سبک مسابقه که سرعت و هیجان را به همراه دارد از اهداف برگزاری این مسابقات دانست.

ترابی کارشناس تربیت بدنی مرکز روزانه یاس همدلی و تلاش معلولان در یک رقابت مهیج برای کسب موفقیت و همچنین دیده شدن توانایی معلولان با هر سطح آسیبی را از نکات پررنگ در این مسابقات دانست. و اینکه این مسابقه با هدف ایجاد روحیه نشاط و شادابی در معلولان و حس خودباوری برگزار شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید