اخبار

دانش آموزان هنرستان آیت الله صدر با حضور در جمع پدران و مادران سالخورده کهریزک ، درس احترام و تکریم به سالمندان را از نزدیک تجربه کردند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک؛ جمعی از دانش آموزان هنرستان آیت الله صدر به همراه دبیران خود به آسایشگاه خیریه کهریزک آمدند تا شاهد نحوه زندگی پدران و مادران سالخورده این مجموعه بزرگ باشند.

زهرا متین مشاور تربیتی این دانش آموزان با بیان این مطلب خاطرنشان کرد:

همه ما قدر پدران و مادران خود را می دانیم ، اما حضور در چنین مکان هایی و دیدن سالخوردگان جامعه ، نصیحتی بزرگ برای همه بویژه آینده سازان کشور است که بیش از پیش به پدران و مادران خود احترام بگذارند ، قدردان زحمات آنان بوده و به هنگام پیری و از کار افتادگی ، عصای دست آنان تا باشند.

متین تصریح کرد:

تجربه بزرگی در زندگی شخصی خویش دارم و آن نگهداری از مادربزرگم تا پایان عمر به مدت 15 سال در خانه است . از برکت وجود او در زندگی بهره های فراوانی نصیب من شد که بزرگترین آن دعاهای خیری بود که آن عزیز برایم داشت و اثرات آن را همیشه در زندگی شاهد و ناظر هستم.

این کارشناس امور تربیتی خطاب به همه جوانان جامعه یاد آور شد :

مبادا خدای ناکرده سالمندان جامعه را مهره های سوخته بدانیم ، اینان کوهی از تجربه و دانش هستند که برروی دیدگان همه ما جا دارند ، احترامشان برهمه ما واجب است و باید از وجود مبارکشان در تمامی مراحل زندگی استفاده نمائیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید