اخبار

زیارت مرقد مطهر امامزاده صالح (ع) ، بهترین هدیه خیرین به خانواده های زوج های معلول در چهارمین روز از ماه مبارک رمضان بود.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ خادمین بارگاه مطهر امامزاده صالح (ع)، همچون همیشه ارادت خود را به خانواده بزرگ کهریزک نشان دادند.

این یاران مهربان که در زمان حضور کاروانهای زیارتی آسایشگاه خیریه کهریزک ، یار و یاور این عزیزان هستند ، این بار نیز با حضور جمع زیادی از معلولین در صحن و سرای امامزاده صالح (ع) در خدمت به آنان سنگ تمام گذاشتند.

مریم رجبی مددکار مهربان و حامی همیشگی خانواده های زوج های معلول ساکن در آسایشگاه در این زمینه اظهار داشت:

وقتی به همراه گروه همیاران جوان راهی زیارت امامزاده صالح (ع) شدیم ، می دانستیم که خادمین آن بارگاه باز هم از کاروان کهریزک استقبال می کنند . همین طور هم شد ، این بزرگواران کمک کردند تا عزیزان ما به راحتی زیارت کنند ، در جابجایی آنان کمک شایانی کردند و حتی دقایقی صحن مطهر را مختص آنان قرار دادند.

رجبی در ادامه نیز گفت :

با استقبال امام جماعت ، حال و هوای کاروان ما خیلی بهتر از قبل شد چرا که ایشان در محوطه صحن به اقامه نماز ایستاد تا عزیزان ما نماز جماعت چهارمین شب ماه مبارک رمضان را در آن بارگاه منور اقامه نمایند.

مددکار مهربان آسایشگاه درباره گروه همیاران جوان – حاضر در این اردوی زیارتی – هم گفت :

مثل همیشه این دوستان خوب کهریزک از ابتدای سفر تا بازگشت کاروان به آسایشگاه ، همراهیمان کردند، کلیه ملزومات پذیرایی و تهیه و تدارک شام عزیزان ما را عهده دار شدند و اجازه دادند تا همه با هم یک سفر زیارتی کوتاه مدت اما با خاطراتی زیبا را در ذهن داشته باشند.

 

دیدگاهتان را بنویسید