اخبار

واحدهای آشپزخانه، رختشویخانه و نقلیه از ارکان خدمت در این مجموعه خیریه بوده، کارکنان این واحدها در دیدار نوروزی با مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک بر استمرار فعالیت های خود تأکید کردند.

به گزارش روابط عمومی  خیریه کهریزک ؛ محمدرضا صوفی نژاد و هیأت همراه با حضور در آشپزخانه مجموعه، از تلاشهای شبانه روزی این عزیزان بویژه در ایام تعطیلات نوروزی قدردانی کردند.

صوفی نژاد خطاب به کارکنان این واحد ساعی اظهار داشت :

تهیه و تدارک وعده های مختلف غذایی مددجویان و کارکنان بدون حتی یک روز وقفه در سال، مستلزم عشق و توانی مضاعف است و میبینیم که این دو مؤلفه در وجود شما عزیزان بوده و هست .

صوفی نژاد همچنین با حضور در محل رختشویخانه صنعتی ، از زحمات یکسال گذشته این سخت کوشان کهریزکی تقدیر و تشکر کرد .

وی به این تلاشگران یادآور شد :

شستشوی روزانه این حجم از البسه ، ملحفه و دیگر ملزومات بخشهای 24 گانه، کاری بس دشوار است اما شما توانسته اید ثابت نمائید با این تجهیزات و نفرات کنونی ، توان انجام این امور را که نقشی بی بدیل در بهداشت عمومی و فردی مددجویان ایفاء می کند ، بخوبی دارید.

مقصد بعدی تیم مدیریتی آسایشگاه ، جمع گرم کارکنان واحد نقلیه بود تا از تلاش این عزیزان توانمند نیز تقدیر به عمل آید.

صوفی نژاد خطاب به راننده های شاغل در این واحد گفت :

انواع مأموریت های اداری، سرویس دهی های مختلف و حضور در اماکن دور و نزدیک مربوط به امور آسایشگاه را طبق برنامه های زمان بندی بخوبی انجام می دهید که خدا را شکر گزارشات واصله ، همواره تأیید کننده این مطلب است .

وی خطاب به کارکنان واحد نقلیه تصریح کرد :

مانند همیشه خودروهای موجود و تحویلی را همانند وسیله های شخصی خود بدانید و در حفظ و نگهداری این امانات دقت کافی را داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید