اخبار

معاون اجتماعی وزیر بهداشت رسیدگی به بیمارانی چون اوتیسم و ام اس را از افتخارات راستین کهریزک نامید که می تواند درد و رنج ناشی از این بیماری را در افراد مبتلا به طرز چشمگیری کاهش دهد .

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ دکتر سید محمد هادی ایازی معاون اجتماعی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی با حضور در آسایشگاه خیریه کهریزک ، از نزدیک با نحوه پذیرش و زندگی سالمندان ، معلولین و بیماران مبتلا به ام اس آشنا شد .

دکتر ایازی همچنین در دیدار از دارالقرآن و مدرسه کهریزک ، بر پائی چنین امکانات و فضاهای فرهنگی و آموزشی ویژه معلولین و سالمندان را مورد تحسین قرار  داد.

وی تأکید کرد :

گذر عمر به ما می گوید که روز شمار زندگی هر کسی ، روزی متوقف خواهد شد . ای کاش همه ما بر این اصل پایبند باشیم که تا موقع رفتن ، یادگاری از خود بر جای بگذاریم .

دکتر ایازی با اشاره به گستردگی خدمات خیرین در کهریزک نیز گفت :

جمع کثیری از سالمندان و معلولین کشور زیر چتر حمایتی کهریزک قرار  دارند ، چتری که بانیان اصلی آن خیرین کشور هستند که توانسته اند پایه گذار بدعتی شگرف در کشور باشند.

معاون اجتماعی وزیر بهداشت اوتیسم و ام اس را از بیماری هایی بر شمرد که رسیدگی به مبتلایان به آن ، از واجبات حوزه بهداشت و درمان است و تصریح کرد :

حضور 130 بیمار مبتلا به ام اس و جمع زیادی از کودکان اوتیسم در موسسه خیریه کهریزک از افتخارات راستین این مرکز خیریه است که با پوشش مناسب بهداشتی و درمانی ، درد و رنج ناشی از این بیماری را برای مبتلایان آن بطور چشمگیری کاهش داده است

دیدگاهتان را بنویسید