اخبار

به لطف و همراهی همیشگی خیرین ، سبد غذایی ویژه ماه مبارک رمضان تحویل خانواده تیم مراقبت در منزل آسایشگاه خیریه کهریزک شد .

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ در آستانه لیالی پر فیض قدر و به رسم نیک سالیان اخیر، 305 خانوار تیم مراقبت در منزل آسایشگاه از سبد غذایی بهره مند شدند.

دکتر پور فهیم با اشاره به این مطلب ، خاطرنشان کرد:

این سبد غذایی حمایتی که شامل حبوبات ، مواد غذایی پروتئینی و سایر اقلام مورد نیاز خانوار است ، کمک خواهد کرد تا خانواده های عزیزان معلول در منازلشان بویژه در این شبهای گرانقدر ، دغدغه تهیه مایحتاج خانه را نداشته باشند.

پور فهیم تصریح کرد :

در تأمین و جمع آوری اقلام مختلف این سبد غذایی ، همچون همیشه بزرگوارانی ما را همراهی کردند که از یاران ثابت قدم این مجموعه هستند ، عزیزانی چون آقایان براتی و شاکری ، یوسفی وزیدوند ، دانشی و شجاعی از جمله عزیزانی هستند که با دستان سخاوتمند خود یارویاور ما بودند تا بتوانیم طبق وعده این بسته های غذایی حمایتی را تقدیم عزیزان معلولمان در منازلشان نمائیم .

مدیر تیم مراقبت در منزل آسایشگاه خیریه کهریزک با آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه نیک اندیشان و خیر خواهان جامعه در این ایام پر فیض ، حمایتها و پیشتیبانی های همه این گرامیان را در تداوم خدمات رسانی به معلولینی که در کنار خانواده های خود روزگار می گذرانند را خواستار شد.

دیدگاهتان را بنویسید