اخبار

کلاس مهارت های تأثیرگذاری برای پرسنل مشارکت های مردمی در کهریزک البرز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ، امروز دوشنبه چهاردهم آبان دومین جلسه کلاس مهارت های تأثیر گذاری برای پرسنل  مشارکت های مردمی با هدف کاربردی بودن آموزش،ارتباط اثر بخش در سالن آمفی تئاتر برگزار شد.

در ابتدای جلسه کاپیتان در خصوص معرفی و ارائه روزومه توضیحات مختصری دادند و در این خصوص گفت: : احد حیدری هستم ، متولد 1344 در تهران. از روی ناچاری و اجبار با حرفه زیبای فروشندگی در سن 25 سالگی آشنا شدم ولیکن خیلی سریع متوجه شدم که نوع شخصیت و گرایش من مطابقت کامل دارد با جسارت ها ، چالش ها و فراز و نشیب های تجارت . از آن زمان تا کنون بی وقفه در بخش فروش بسیاری از سازمان ها فعالیت داشته ام، از جمله به عنوان مدیر فروش شرکت لبنیات پاک ایران . از سال 85 به صورت حرفه ای آموزش هنر ناب ارتباط موثر ( فروشندگی ) را شروع کردم و حتی موفق شدم مدرک رسمی و مجوز آن را از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کسب نمایم . من عاشق فروشندگی و آموزش آن به دیگران در قالب ارایه خدمات مشاوره ای و برگزاری کارگاه و سمینار در خصوص اصول و فنون مذاکره هستم .

کلاس مهارت های تاثیر گذاری با حضور کاپیتان فروش و بازایابی جناب آقای دکتر حیدری با هدف آشنایی با تکنیک های پیشرفته و موثر بازاریابی مدرن و ارائه راهکارها، ارائه راهکارهای خروج از بحران، مدیریت ارتباط اثر بخش با مشتری ، حفظ و وفادارسازی مشتری، پاسخگویی و شاداب ساختن مشتری ، تکنیک های متقاعد کردن مشتری…در طی دو جلسه مورد استقبال پرسنل مشارکت های مردمی در کهریزک البرز قرار گرفت.

در این جلسه پس از پرسش و پاسخ کارشناسان با کاپیتان حیدری بصورت کاربردی و همچنین ارائه راهکارهای کاربردی بودن آموزش، راهکارهای موثر را برای رشد و آموزش مستقیم در کهریزک البرزمختصر بیان کردند.

آقای نظری مدیر مشارکت های مردمی در ارتباط با مهارت های تأثیر گذاری بیان کرد: هنر تاثیر گذاری، هر روز از اهمیت بیشتری در سطح مشاغل برخوردار می‌شود و این هنر، همان مهارتی است که مدیران به دنبال کسب آن هستند و البته یادگیری آن آسان است. وی همچنین گفت: از آنجا که کار تیمی‌ هر روز اهمیت بیشتری می‌یابد، پیشگامان مدیریت معتقدند که مهارت‌های تاثیر گذاری نقش بسزایی در موفقیت‌شان داشته است.

دکتر حیدری در این خصوص گفت: این کار زمان‌بر است، اما این مهارت­‌ها را توسعه دهید تا به یک “قدرت واقعی” دست پیدا کنید، به این معنا که شما قدرت دارید، چون مردم به چیزی که می‌گویید باور دارند. از زمانی که به چنین قدرتی دست پیدا کنید، به‌احتمال‌زیاد در متقاعدسازی و نفوذ به دیگران، چه در خانه و چه در محل کار، بسیار موفق­‌تر خواهید بود. فراموش نکنید که این مهارت نقش بسیار مهمی در بهبود فردی و توسعه فردی شما ایفا خواهد کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید