اخبار

حمید درخشان پیشکسوت فوتبال ایران از آسایشگاه خیریه کهریزک  البرز بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ، امروز صبح حمید درخشان بازیکن اسبق پرسپولیس و تیم ملی ایران در اقدامی انسان دوستانه و خیرخواهانه از مراکز آسایشگاه بازدید کرد و لبخند را بر لبان فرشته های کهریزک نگاشتند.

درخشان فوتبالیست اسبق پرسپولیس و تیم ملی در حاشیه دیدار با سالمندان اظهار داشت:«دوران کهنسالی برای همه ما در راه است، از این رو بسیاری از افراد در این شرایط ناتوان می‌شوند و بنابه دلایلی خانواده‌ها قادر به نگهداری از این قشر نیستند، بنابراین وجود چنین امکاناتی از اهم امور است تا فضایی آرام برای سالمندان جامعه ایجاد شود.»

وی همچنین در ادامه افزود : سالمندان گنجینه هایی‎ سرشار از تجارب زندگی هستند که نیاز به تکریم دارند و فراموشی آنها از چرخه زندگی نوعی ستم به شمار می رود.

درخشان در متن دیدار با کودکان کهریزک به خبرنگار ماگفت: ماندن درکنار این کودکان یک دل بزرگ می خواهد،خیلی سخت بود کنترل کردن خودم در اینجا، ما باید هر از گاهی اینجا بیایم تا خدا را از نزدیک لمس کنیم ، باید هرکاری  که از دستمان بر می آید انجام بدهیم، در حمام کردن کودکان و یا هر کاری که می شود کمک کنیم تا شاید خدا به ما توجه کند چون خدا توجه ویژه ای به این فرشته ها و شما دارد واقعا خسته نباشید .

ایشان ضمن ملاقات با رضا و مصطفی دو مددجوی پرسپولیسی تاکید کردند: امروز که به اینجا آمدیم بخاطر داشته هایمان از خدا متشکریم.امروز باید به خدا بگوییم از تو ممنونیم که ما را به اینجا آوردی تا یاد بدهی که هرجا باشیم می توانیم به آدم هایی توجه کنیم که خدا دوستشان دارد.

وی در ادامه با ابراز خرسندی از موسسه کهریزک و اطمینان خاطر از رفاه و امنیت مددجویان بیان داشت :انتظار می رود این حرکت عاملی باشد برای توجه به بخشی از مردم عزیز کشور، که گرچه در میان ما زندگی می کنند، اما کمتر دیده می شوند، در حالی که نیاز به حمایتی مضاعف نسبت به سایر اقشار دارند.

میلاد احمدی مدیر روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز هم در این دیدار ضمن معرفی آسایشگاه کهریزک گفت: مجموعه کهریزک استان البرز یک مجموعه منحصر به فرد درکشور است که بیشتر در حوزه ی معلولیت و توانبخشی خدمت می کند. نگهداری از سالمندان و به خصوص کودکان این آسایشگاه که همگی معلولیت ذهنی و جسمی حرکتی دارند کاری دشوار است که با نگاه شما خیرین این امر دشوار برای ما لذت بخش است.

دیدگاهتان را بنویسید