اخبار

در راستای نیات انساندوستانه و تحقق فعالیت های اجتماعی، مسئولان واحد کارشناسی مسئولیت های اجتماعی بانک  ملت شعبه مرکزی با حضور در آسایشگاه خیریه کهریزک البرز از بخش های مختلف این آسایشگاه بازدید به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک؛ آقای سمیع مسئول واحد کارشناسی مسئولیت های اجتماعی به همراه آقای رشیدی از مهندسین اداره مهندسی ساختمانی  بانک ملت از آسایشگاه خیریه کهریزک البرز بازدید کردند.

آقای گچیلو مدیر روابط عمومی آسایشگاه با اشاره به نیاز کهریزک البرز به وجود کارگاه های توانبخشی گفت: کارشناسان بانک ملت جهت احداث ساختمان توانبخشی آسایشگاه خیریه کهریزک البرز به این مرکز آمدند تا ضمن بازدید از تمامی بخش ها و مراکز آسایشگاه ، از طبقه همکف ساختمان شقایق و نحوه پیشرفت آن اطلاعاتی را کسب کنند تا با توجه به برآورد هزینه های احتمالی آن،  هماهنگی های لازم را جهت پیشرفت این پروژه انجام دهند .

آقای سمیع کارشناس مستولیت اجتماعی بانک با اشاه به خدمات خداپسندانه در کهریزک افزود: تمام کارهای عام المنفعه در راستای داشتن جامعه ای به دور از زشتی های اجتماعی است. بانک ملت نیز در راستای فعالیت های اجتماعی خود در نظر دارد با تکمیل طبقه همکف ساختمان شقایق و احداث کارگاه های توانبخشی،  نقشی در زندگی بخشی به نیازمندان واقعی جامعه داشته باشد .

همچنین این هیئت دو نفره مقرر کردند که در دهۀ فجر با همراهی هیئت مدیره بانک ملت از آسایشگاه کهریزک بازدید کنند و بر اساس تفاهم نامه منعقد شده، در آغاز سال 97 کار ساختمان طبقه همکف شقایق را جهت بهره برداری شروع کنند.

دیدگاهتان را بنویسید