اخبار

مدجویان آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز در تمرین تیم پرسپولیس حاضر شدند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ، امروز صبح رضا و مصطفی دو نفر از مددجویان پرسپولیسی با توجه به هماهنگی های محمد انصاری بازیکن تیم پرسپولیس و واحد روابط عمومی در تمرین این تیم در ورزشگاه شهید کاظمی حضور یافتند.

امروز رضا به عنوان یک هوادار خردسال با حضور در استادیوم شهید کاظمی به استقبال بازیکنان محبوب خود رفت.

رضا کودک 13 ساله مرکز شبانه روزی نیلوفر در ابتدا با شنیدن خبر حضور در تمرین تیم پرسپولیس با شور و اشتیاق بی نهایت آماده رفتن شد و در کنار مصطفی مددجوی ضایع نخاعی در این مسیر با کلی شوق و ذوق در محل تمرین حاضر شدند.

رضا فوتبالدوست پرسپولیسی در خصوص این دیدار گفت: امروز به اینجا آمدم و لحظات خوبی برایم ثبت شد خوشحالم که اینجا با آقای برانکو، کریم باقری،علی علی پور،شجاع خلیل زاده،کمال کامیابی نیا،سید جلال حسینی،سیامک نعمتی و گادوین منشا از نزدیک دیدار دوستانه داشتم.امیدوارم باتیم پرسپولیس در بازی برگشت مقابل السد قطر یک صعود رویایی داشته باشیم و بر بام فوتبال آسیا بایستیم.

همه بازیکنان پرسپولیس با رضا و مصطفی خوش‌وبش گرمی داشتند و از حضور آنها در تمرین تیمشان ابراز خرسندی و خوشحالی کردند.

برانکو سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از حضور رضا و مصطفی بابت حضور در تمرین تشکر کرد و در ادامه رضا تابلوی نقاشی خود را به سرمربی قهرمان پرسپولیس هدیه داد و برانکو در نهایت تواضع تشکر خود را ابراز کرد و خواستار حضور مجدد این عزیزان در تمرین پرسپولیس شد.
گادوین منشا، محمد انصاری و دیگر بازیکنان پرسپولیس در تمرین نوبت صبح امروز استقبال گرمی از ایندو مددجوی که با شال سرخ خود برای حضور در کنار بازیکنان محبوبشان بی‌تابی می‌کردند، داشتند.

 

دیدگاهتان را بنویسید