اخبار

اعضای سازمان نظام پرستاری استان البرز از آسایشگاه خیریه کهریزک البرز بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک، اعضای سازمان نظام پرستاری ، سازمان بسیج جامعه پزشکی استان البرز و شورای دانشجویی نظام پرستاری ایران  با هدف توسعه  همکاری ها بیشتر در حوزۀ ارائه خدمات گسترده و همچنین با اهدای گل و شیرینی مهمان سرای عشق و امید در کهریزک بودند.

در این بازدید مسئولین سازمان پای صحبت پرستاران بخش های مختلف این مرکز نشسته و از آنان دلجویی کردند.

دکتر علی جمال محمدی رئیس نظام پرستاری و  همچنین رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان البرز ضمن دیدار با مددجویان و بازدید از مراکز جامع نیلوفر، یاس و لاله اظهار کرد: هدف ما از بازدید امروز آشنایی بیشتر با مجموعه کهریزک و تقدیر تشکر ویژه از مدیریت،مدیران و کارکنان حاضر در این مرکز بود.

وی در خصوص ارزیابی و نحوۀ خدمات آسایشگاه، مهم ترین معیار های این مرکز را مدیریت عالی،خدمات قابل تقدیر، تنوع در ارائه خدمات، توجه به کرامت انسانی و  قطب ارائه خدمات در حوزۀ سالمندی،معلول و کودک در سطح کشور برشمرد.

دکتر  جمال محمدی از تلاش روز افزون جامعه پزشکی و پرستاری در جهت آشنای بیشتر با مجموعه کهریزک خبر داد و تشریح کردند: برنامه ریزی صحیح برای توسعه همکاری های لازم در حوزۀ ارائه خدمات، فراهم آوردن بستر لازم جهت آشنا نمودن جامعه پرستاری و پزشکی با کهریزک و ایجاد زمینه اطلاع رسانی از خدمات این مرکز در سطح استان  از برنامه های مهم این واحد می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید