اخبار

پریسا بارزگان جوان فرهیخته و عاشق وطن در اقدامی الهی – انسانی ، ملک شخصی خویش را به کهریزک بخشید تا عواید و منافع آن در تأمین بخشی از نیازهای اساسی این خانه بزرگ مورد استفاده قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ بانوی جوان و فرهیخته وطن – پریسا بازرگان به جمع خیرین این خانه و خانواده بزرگ پیوست تا یار و یاور 1750 مددجوی معلول ، سالمند و بیمار مبتلا به ام اس باشد.

بازرگان که هنر بخشیدن را در سنین جوانی به نیکی فراگرفته است ، با اهداء ملک شخصی خویش ، نشان داد که به آسانی می شود به فرمان دل، پاسخی شایسته و مثبت داد.

این بانوی ارجمند ، در حاشیه دیدار پر مهر خود از خانواده بزرگ کهریزک به خبرنگار این مجموعه گفت :

امروز برای من ، خاطره انگیزترین روز زندگی است ، چرا که خود شاهد هستم مشارکت من در زندگی چه کسانی تأثیرگذار خواهد بود و از این بابت خدای بزرگ را برای همیشه شاکرم.

پریسا بازرگان با ذکر نامی از مادر ارجمند خویش، یاد آور شد:

این اندیشه والا را به مادر عزیزتر از جانم مدیون هستم ، او بود که پیش از آنکه به دیدار خدا برود ، دیدار از کهریزک و بخشش در حق نیازمندان راستین جامعه را به من آموزش داد و از برکات طنین خوش آوای آن مادر است که امروز به کهریزک آمده ام تا ادای دین نمایم و حس ارادت خود را عملی کنم .

بانو بازرگان با دعای خیر برای همه بیماران نیازمند جامعه ، از توانمندان شهر و دیارمان دعوت کرد تا با هر شرایطی که می توانند سهمی در زندگی خانوادگی این سازمان بزرگ داشته باشند.

روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک مقدم گلبار بانو پریسا بازرگان به خانه امید نیازمندان جامعه را به فال نیک گرفته ، از خداوند منان توفیق روز افزون این جوان فرهیخته و اهل دل را برای همیشه ایام مسئلت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید