اخبار

در روز میلاد کریم اهل بیت ، امام حسن مجتبی (ع) ، دارالقرآن آسایشگاه خیریه کهریزک پذیرای جمع کثیری از دوستداران و علاقمندان به آن امام همام شد .

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک؛ با همخوانی و تلاوت جزء پانزدهم از کتاب آسمانی و ادعیه ویژه این روز در ماه مبارک رمضان، مشتاقان و علاقمندان به اهل بیت عصمت و طهارت (ع) به استقبال از میلاد مطهر و منور امام دوم شیعیان جهان رفتند .

در این جشن فرخنده که با حضور مدیران ، مددجویان و کارکنان آسایشگاه خیریه کهریزک در محل دارالقرآن مجموعه برپا شد ، مداحان اهل بیت (ع) با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی ، فضایی معنوی را در جمع روزه داران و پیروان خاندان پیامبر عظیم الشان اسلام ایجاد کردند .

از دیگر جلوه های این مراسم مذهبی ، اهداء نذوراتی بود که توسط تنی چند از بانوانی که حاجات خود را در میان دعاهای پاک سالمندان و معلولین این خانه بزرگ جستجو می کنند ، به انجام رسید . همچنین در پایان این مراسم معنوی و به قید قرعه به 10 نفر از حاضرین در این جشن روحانی ، هدایای نفیسی تعلق گرفت .

درالقرآن آسایشگاه خیریه کهریزک ، میعادگاه دوستداران و علاقمندان به فراگیری علوم قرآنی و تربیتی در تمامی طول سال است . این مرکز فرهنگی همچنین با برپایی مراسمات ویژه قرآنی در طول ماه مبارک رمضان، هر روز یک جزء از قرآن کریم و ادعیه ویژه این روزهای عزیز را در جمع مشتاقان و علاقمندان خود تلاوت می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید